Vinylové plovoucí podlahy

09.06.2019

Přemýšlíte o nové podlaze do kuchyně, do dětského či obývacího pokoje? Právě vinylové plovoucí podlahy se dnes těší největší oblibě. Vinyl je totiž univerzální krytinou, která se dá položit do každé místnosti. Mezi největší výhody vinylu patří zejména pružnost, velká mechanická odolnost, příjemný došlap, voděodolnost, jednoduchá údržba a také cenová dostupnost.

Vinylové plovoucí podlahy
Vinylové plovoucí podlahy

Proč si pořídit vinylovou podlahu

U vinylové plovoucí podlahy se je možné setkat i s označením PVC, která ovšem zahrnuje rovněž linolea neboli marmolea. Tuto podlahovnou krytinu seženete v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Můžete si pořídit celé role, čtverce či lamely, záleží pouze na vaší představě, kterou při výběru vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava - tyto podlahy v současnosti nakoupíte po celé České republice. Anebo si podlahu vyberte v internetovém obchodě vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde lze vybírat z celé řady provedení.

Klasické dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou klasika, kterou najdete nejen ve starších domácnostech. Dnes jsou stále oblíbené, i přestože jim konkurují PVC krytiny nebo koberce. Pokládka plovoucích parket pak rozhodně není tak náročná, jak by na první pohled mohla vypadat. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu výhod. Vynikají výtečnými tepelnými vlastnostmi, disponují jedinečnou životností a samozřejmou záležitostí je rovněž rozsáhlý výběr povrchových úprav. Popřemýšlejte i vy o nákupu dřevěné podlahy. Brno, resp. Tišnov u Brna, je sídlem společnosti s názvem Podlahy Stylefloor, kde si vše můžete prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy je možné vybírat i domova. Můžete si tak promyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete využít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, marmolea nebo třeba dřeva, rozhodně bude váš výběr správný. V nabídce podlahových krytin dnes volíte z celé škály moderních provedení.