Ubytování v Krkonoších: Ideální pro pobyt s dětmi

15.01.2022

Jestliže hledáte ubytování v Krkonoších, benecký hotel nabízí to nejlepší. Pro děti je zde vše potřebné, aby si svůj pobyt užili. Komfort zde však samozřejmě najdou také dospělí. Tento hotel se hodí i pro různé školní pobyty.

Relax na horách

ProFamily Hotel TOP Benecko se nachází v krásné přírodě Krkonoš. Můžete si tak užít místní klid a vyrazit na různé výlety po okolí. Program na vás však čeká i v hotelu. Díky zkušenému týmu animátorů se zde děti rozhodně nebudou nudit, s oblibou jsou zde pořádány například adaptační pobyty, adaptační kurzy a různé další pobyty pro školy. Vyrazit sem můžete v jakoukoliv roční dobu - na letní tábor či lyžařský výcvik, jelikož je hotel u sjezdovky.

Zábava pro děti

Tento hotel nabízí ideální ubytování v Krkonoších s dětmi. Připravena je zde pro ně vnitřní herna se spoustou hraček, dále pak stolní fotbálek a také venkovní hřiště. Děti se tak můžou vyřádit i venku - na klouzačce, houpačce, na pískovišti či ve srubu. Dospělí si tak mohou na chvíli oddechnout a užít si chvíli relaxu, o děti zde totiž bude skvěle postaráno. I to je důvodem, proč se jedná o tak oblíbené ubytování pro školu, či případně ubytování pro školku.

Kvalitní stravování

Toto ubytování je spojeno také s restaurací, po celý den tak bude postaráno i o stravování. Snídaně probíhají formou bufetu, dále jsou samozřejmostí obědy a večeře. Restaurace využívá zejména lokálních surovin, které jsou tak kvalitní a denně čerstvé. Stravování zde si tak rozhodně užijete. Ubytování pro školy nabízí komplexní služby, aby bylo zajištěno, že vám během pobytu nebude nic scházet.

Hotel je perfektně vybaven pro děti i dospělé. Můžete sem tak vyrazit na školní pobyt, anebo si užít dovolenou s partnerem či přáteli. Hotel je totiž také vybaven wellness centrem.