Ubytování pro školy v přírodě v srdci Krkonoš

08.01.2021

Ať už chystáte školu nebo třeba školku v přírodě, adaptační pobyt či jiný kurz, je vhodné s dětmi vyrazit za krásnou přírodou a čerstvým vzduchem. Toto spojení, a navíc skvělé ubytování najdete v srdci Krkonoš na Benecku. ProFamily Hotel TOP nabízí spoustu výhod pro pobyty pro školy Benecko. Přesvědčte se sami.

Ubytování pro školy v přírodě
Ubytování pro školy v přírodě

Hotel přátelský pro děti

ProFamily Hotel TOP Benecko je nejlepší volbou, kde může probíhat škola v přírodě nebo třeba i školka v přírodě. Má totiž přizpůsobené nejenom ubytování pro školy v přírodě, ale také ubytování pro školku. Tento hotel u sjezdovky nabízí skvělé vyžití pro všechny děti nejenom v zimě, ale v každém ročním období. Může zde být ubytován klidně i letní tábor, a to díky strategickému umístění hotelu v lesích.

Pobyty pro školy Benecko

Školy v přírodě mají samozřejmě připraven svůj denní program, nicméně v době osobního volna se děti mohou zabavit i v prostředí hotelu. Mají možnost si zde zahrát stolní fotbálek, uvolnit se v dětské herně vevnitř nebo si zařádit třeba na dětském hřišti venku. Starší děti si mohou klidně zahrát volejbal či nohejbal na speciálním hřišti a večer si udělat táborák na hotelovém ohništi. No a pedagogický sbor se večer může zbavit celodenního stresu v hotelovém wellness centru.

Adaptační pobyty

Nejenom škola v přírodě, v hotelu TOP Benecko můžete provádět také adaptační kurzy, kdy je potřeba zcelit kolektiv, seznámit spolužáky jednoho s druhým a utvořit zdravý kolektiv. K tomu často dopomáhá i lyžařský výcvik. Tato adaptace probíhá prostřednictvím týmových aktivit, které jsou skvělou formou seznámení. Takové kurzy nejčastěji probíhají v prvním ročníku střední školy, kdy je potřeba, aby tito dospívající lidé společně fungovali.

Stravte společně s dětmi pár dní v přírodě a užívejte si všech výhod, které vám toto ubytování pro školu nabízí.