Ubytování pro školy v přírodě aneb proč se vydat do horského hotelu?

08.01.2022

V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že škola v přírodě patří k nejoblíbenějším aktivitám během povinné školní docházky. Pro některé děti na 1. stupni základní školy je však týdenní pobyt v přírodě bez rodičů obrovský šok, nicméně s odstupem času budou na tyto chvíle s láskou vzpomínat. Abyste si však pobyt v přírodě naplno užili, měli byste se vydat navštívit ProFamily Hotel TOP Benecko, kde se vám zaručeně bude líbit.

Jak je hotel uzpůsoben pro děti?

Každé ubytování pro školy v přírodě není stoprocentně přizpůsobeno pro pobyt malých dětí. Hotel, v němž je možné ubytovat i lyžařský výcvik, prošel v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí, což se projevilo v útulných a moderně zařízených pokojích. Kromě toho si v ubytování pro školy děti užijí velkou spoustu zábavy, a to díky velké vnitřní herně plné hraček. Nachází se zde i stolní fotbálek. Samozřejmostí je usměvavý a tolerantní personál, který má rád péči o malé ratolesti.

Budou děti v bezpečí?

Jako učitelé samozřejmě chcete, abyste nemuseli řešit žádná zranění v průběhu školy v přírodě. Ubytování na horách musí dětem poskytovat stoprocentní ochranu, a to nejenom před vlivy okolní přírody. Ubytování pro školu i ubytování pro školku dbá na bezpečnost všech hostů hotelů, což se v praxi projevuje zaslepenými zásuvkami a propojenými požárními hlásiči. Ty jsou napojeny na centrální dispečink.

Co dělat za špatného počasí?

Problémem některých škol v přírodě však může být nepřízeň počasí. I na tuto variantu je ovšem ubytování pro školu v přírodě perfektně připraveno, a to díky velké herně plné hraček. Díky ní je možné ubytovat také letní tábor, adaptační pobyty nebo adaptační kurzy. Nicméně na horách panují i hezké dny, během nichž využijte skluzavku a nově opravené venkovní hřiště. To je také stoprocentně bezpečné, takže by se dětem během hraní nemělo vůbec nic stát.

Pobyty pro školy jsou na horách velmi populární. Vždy se ovšem vydejte do specializovaného hotelu, který je uzpůsoben pro pobyty malých dětí.