Ubytování Příbram mě s manželem velmi nadchlo

05.09.2021

Ubytování Příbram jsem hledala z toho důvodu, že jsem zde chtěla strávit příjemnou letní dovolenou se svým mužem, který Příbram miluje stejně tak, jako já. Vůbec jsem přitom netušila, jak krásné ubytování lze v Příbrami nalézt. Penzion Příbram, který jsem objevila čistě náhodou mě velmi mile překvapil, a to nejen svou lokalitou, ale také krásnými hotelovými pokoji, které se jen tak nevidí. S manželem nás ze všech pokojů nejvíce oslovil zámecký VIP hotel, který disponoval vířivou vanou a který působil neuvěřitelně romanticky. Dalo by se s nadsázkou říci, že se jednalo o nejlepší milenecký azyl. Příbram jsem si po této dovolené zamilovala ještě o něco více.

Ubytování Příbram oslovilo i naše dlouholeté kamarády

Ubytování Příbram oslovilo nejen nás, ale také naše dlouholeté kamarády, kteří se na toto malebné místo vydali zhruba deset měsíců po naší návštěvě. Vybrali si společně zámecký pokoj, který disponoval nejen neskutečně krásnými kulisami zámeckého bydlení, ale také překrásným výhledem na Příbram. Ubytování penzion Příbram tedy zajistil i jim a nemohli si rozhodně nechat pro sebe své skvělé pocity, které je jejich dovolenou provázely. Byla jsem velmi ráda, že jsem dala našim blízkým přátelům skvělý tip.

V okolí Příbrami se nudit rozhodně nelze

Naše společná dovolená se samozřejmě netočila pouze kolem ubytování. Příbram nabízí mnoho krás i mimo zámecký hotel. V okolí Příbrami jsme tedy navštívili Svatou Horu, která patří mezi velmi významný barokní areál a také neméně známé poutní místo k samotnému vrchu u Příbrami. Dále nás oslovilo také hornické muzeum v Příbrami či památník Vojna, který se nachází uprostřed lesů a to zhruba 5 km od Příbrami. O krásném útulném prostředí v samotném srdci Příbrami se ani snad nemusím vůbec zmiňovat. Příbram je jedním slovem kouzelná a po setmění i velmi romantická.