Thermowood: Moderní technologie pro nejlepší vlastnosti dřeva při stavbě dřevostaveb

29.03.2022

Dřevostavby jsou oblíbeným řešením pro stavbu rodinných domů, ovšem i řady dalších staveb. Jedná se o relativně rychlý proces, během kterého váš nečekají žádné starosti. Díky využití technologie thermowood má dřevo ty nejlepší vlastnosti a vysokou kvalitu.

Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč jsou v této době opravdu populární. Pokud toužíte po útulném a krásném rodinném domě, pak je dřevostavba na klíč volbou číslo jedna. Spolehnout se můžete na krátkou dobu výstavby, dům rovnou připravený k nastěhování, a přitom se nemusí jednat o drahé řešení. U tohoto domu také ušetříte za vytápění a jedná se o ekologické bydlení. Vybírat můžete ze široké nabídky staveb, ovšem problémem není ani přizpůsobení projektu podle vašich představ.

Thermowood

Technologie thermowood je založena na tepelné úpravě dřeva z Kanady. Pro tuto úpravu jsou vhodné téměř veškeré dřeviny, používání je masivní dřevo. To získává vylepšené mechanické a estetické vlastnosti a blíží se tak exotickým dřevinám. Zlepšené vlastnosti jsou jednoduše skvělé, prodlužuje se životnost dřeva, zlepšuje se rozměrová i tvarová stálost a tvrdost. Krom toho se snižuje absorpce vlhkosti.

Zahradní domky ze dřeva

Kromě rodinných domů jsou nabízeny také zahradní domky ze dřeva a chaty. Získat tak můžete komfortní objekt pro rekreaci a odpočinek. Zahradní domek krom toho může sloužit také jako skladovací prostor pro zahradní náčiní, dětské hračky a podobně. Stavba těchto objektů je přitom jednoduchá, zejména u zahradních domků nejsou příliš vysoké požadavky vzhledem k tomu, že nebývá využíván po celý rok.

Dřevostavby na klíč představují perfektní možnost v podstatě pro každého. Vybírat můžete z široké nabídky a projekt případně přizpůsobit individuálně tak, aby přesně vyhovoval vašim představám.