Thajská masáž má mnoho zdraví prospěšných účinků

03.12.2020

Jedním z nejlepších způsobů péče o tělo a mysl je začlenění masáží do vaší týdenní rutiny. Masáže obecně pomáhají při úlevě od bolesti svalů, šlach a kloubů, stejně jako při úlevě od stresu a úzkosti. Zejména tradiční thajská masáž byla vždy oblíbenou volbou pro většinu lidí kvůli odlišným technikám při poskytování služeb. Jakou thajskou masáž byste chtěli zkusit vy?

Thajská masáž třešně s chilli olejem
Thajská masáž třešně s chilli olejem

Thajská masáž

Tradiční thajská masáž, která je kompletní metodou masáže celého těla a léčby, může účinně strukturálně zmírnit nebo vyléčit bolesti zad. Většina případů bolesti zad pochází buď ze slabosti svalů zad, nebo ze zkrácených nebo stahovaných svalů nohou a břišní oblasti. Thajská masáž je schopna vyléčit nebo zmírnit tyto bolesti pomocí různých metod, jako jsou relaxační techniky k protažení nebo spuštění nervů, protahovací techniky k otevření a mobilizaci kloubů, a mnoho dalších.

Hubnoucí thajská masáž třešně s chilli olejem

Třešně a chilli jsou skvělá kombinace - pokud vám ještě dopomohou k hubnutí, je tato hubnoucí thajská masáž třešně s chilli olejem doslova kouzelným dárkem na Vánoce! Díky chilli oleji se budete cítit nabuzeni, a navíc obnovuje unavenou pokožku. Zároveň vám také zvládne pročistit cévy a nastartovat lymfatický systém. A to je skvělý první krok k hubnutí. Má tako hodně hřejivé účinky, takže vám letošní zima už nebude tak vadit.

Uklidňující thajská masáž levandule s borůvkou

Levandule je známá pro své zklidňující a antibakteriální účinky. Tahle uklidňující thajská masáž levandule s borůvkou vás nejenže zrelaxuje, ale také perfektně uvolní celé tělo, nervy, a dokonce i svaly. Přívětivě působí i na bolesti hlavy, jelikož vás zbaví všech negativních myšlenek a starostí, které vás každý den tíží. Ať už myslíte na práci, nebo třeba na děti. Borůvkové aroma vás navíc potěší a vy se budete cítit jako znovuzrození.

Dopřejte si tento nevšední zážitek i vy!