Termalpark je ideální rodinná dovolená

25.06.2020

Znáte to, ne každý rok se vydaří odjet spokojeně s rodinou k moři za odpočinkem. Vždy se proto vyplatí porozhlédnout se po dovolených i tady u nás, nebo našich nedalekých sousedů. Ať už se jedná o horskou chatu, aquapark v srdci našeho hlavního města či například termalpark, rozhodně nešlápnete vedle. Protože i tady si můžete užít plnohodnotnou rodinnou dovolenou.

Termalpark Dunajská Streda
Termalpark Dunajská Streda

Řada aktivit pro všechny

Pokud i vaše děti patří mezi ty neunavitelné stíhačky, které jen těžko před osmou dostanete do postele, pak je potřeba jim najít dostatek aktivit, které z nich vytřískají všechnu tu přebytečnou energii. A pokud jde o termalpark, zde je možností hned několik. Mladší děti si přijdou na svoje v dětských bazénech a na skluzavkách, a ty starší mohou okusit dobrodružství všech dostupných tobogánů. A vy si tak můžete najít chvilku pro sebe a užít si vytoužený odpočinek ve vířivkách či saunách.

Prohlídka okolí

Když už se vypravíte na svou dovolenou do termalparku, rozhodně není na škodu udělat si výlet i po okolních památkách či atrakcích. V Čechách najdete hned několik lázeňských měst s překrásnou kulturou, ale co takhle okusit něco o kus dál? I Slovensko patří dnes mezi velice žádané a navštěvované státy, co se lázeňství týče. A samotným srdcem je Dunajská Streda a její lokace nedaleko hlavního města Bratislavy. Až vás tedy přejde všechno to koupání a slunění, můžete vyrazit na túru za slovenskou kulturou.

Kdy je ten správný termín?

Pokud se chystáte na dovolenou se svou ratolestí, volte termíny, které se vyhýbají například letním nebo vánočním prázdninám. Je totiž dost velká pravděpodobnost, že budou kapacity buďto dávno zabrané, anebo se v bazénu budete mačkat s desítkami dalších lidí, co se přišli zchladit před horkem.

Doporučuje se tedy vybírat takové dny, které se všem svátkům a státním volnům vyhýbají, abyste si užili klidnou dovolenou.