Tandemové seskoky vás vynesou do výšin radosti. Jak seskok probíhá, a co dalšího potřebujete vědět?

04.05.2020

Zažít něco neopakovatelného, dobrodružného, a naprosto osvobozujícího - to je pocit, který nás napadá při pomyšlení na tandemový seskok padákem. Vystoupat letadlem do výšky, ze které se vše zdá titěrné, a zažít na vlastní kůži pocit volnosti, jaký zakouší pouze zkušení parašutisté. Tandemové seskoky vás ohromí!

Tandemové seskoky
Tandemové seskoky

1. Než nastoupíte na palubu letadla, proběhne školení. 

Ještě před tím, než se dostanete do letadla, které vás vynese za novým životním zážitkem, se na letišti nejdříve seznámíte s tím, jak seskok probíhá. Příjemné, zhruba dvacetiminutové školení, přináší veškeré potřebné informace. Už se začínáte intenzivně těšit. Poté si nasadíte speciální kombinézu, ochrannou helmu a brýle. Začíná se blížit okamžik, kdy budete létat volně jako pták. Opravdu se to děje, a je to vzrušující!

2. Letíte vzhůru

Nástup do letadla umocňuje vaše pocity. Cítíte, jak se vám pevná země vzdaluje, a pozorujete ten úžasný výhled z okna letadla. Tak krásná je naše země z pohledu z výšky. Už toto je nekonečný pocit štěstí, že můžete zažít tak intenzivní pocity. Tandemové seskoky padákem absolvujete s instruktory, kteří za sebou mají 3000 až 15000 seskoků, takže se cítíte bezpečně a v dobrých rukou. Školení vás ujistilo, že všechny materiály jsou vysoce kvalitní, a navíc jsou pod neustálým dohledem a testováním. Dokonale si užíváte let ve výškách.

3. Úžasný zážitek!

A je to tady! Dveře se otevírají a vám buší srdce. Skáčete z letadla a: nastává zhruba minuta volného pádu, kdy si dokonale užíváte ten nepopsatelný pocit, kdy vám sviští vítr kolem hlavy, a myšlenky se soustředí jen na to nejdůležitější - pořádně si to vychutnat! Když se otevře padák, máte ještě zhruba 8 minut, kdy si plachtíte nad krajinou. Následuje bezpečné přistání.

Tandemový seskok padákem lidé často označují jako nejintenzivnější a nejkrásnější zážitek svého života.