Tabletová sůl je pro mě velkým překvapením

26.11.2022

Tabletová sůl pro mě až donedávna byla velkou neznámou a domnívám se, že asi nejsem jediná. Sice jsem měla jakési povědomí o tom, k čemu tabletová sůl může sloužit, avšak prakticky jsem o ní měla pouze velmi strohé informace. Naštěstí mám doma velmi šikovného manžela, který se stará o náš zahradní bazén a který mě nedávno poučil o tom, k čemu tabletová sůl vůbec slouží a jaké jsou její účinky. Vůbec jsem netušila, že díky pravidelnému používání tabletové soli šetříme i přístroje pro filtraci vody v bazénu. Pro mě je jednoduše tabletová sůl velkým objevem.

Mýdlová hmota s rostlinným základem je doslova poklad

Mýdlová hmota, která má rostlinný základ je doslova a do písmene poklad. Se svou sestrou a také dcerou vyrábím již řadu let domácí mýdla. Ty dokonce také prodávám na místním jarmarku, který se každý rok pořádá v našem městě. Lidé má mýdla milují, což přičítám zejména tomu, že tento svůj koníček skutečně miluji a miluje ho i má sestra a také dcera. Díky tomu, že svou práci odvádíme skutečně dobře, je to vidět i na našich výrobcích, a to si myslím, že je dobře. Mimo jiné tyto mýdlové hmoty, které mají rostlinný základ neobsahují žádné surfaktanty, jako tomu je u kupovaných fabrikovaných mýdel. Rovněž je mýdlo vyrobené z této hmoty vhodné i pro alergiky.

Vonné oleje se skvěle hodí do relaxačních koupelí i do mýdlové hmoty

Vonné oleje jsou skvělé zejména pro relaxační koupele či do mýdlové hmoty. Dalo by se říci, že při přípravě mýdla jsou tyto vonné oleje naprosto podstatnou složkou. Díky nim má mýdlo specifickou vůni, která uvolňuje tělo i mysl. Stejnou roli zastupuje také v relaxačních koupelích. Rovněž se dají skvěle používat i při přípravě domácích svíček či do aromalamp, jejichž prostřednictvím provoní celý byt či dům. Mezi mé nejoblíbenější vůně patří perníková vůně, vůně zeleného jablka a na Vánoce se zase neobejdu bez vánočního aroma, které miluji a k svátkům jednoznačně patří.