Stavební stroje se vyplatí si půjčovat

11.08.2019

Čekají vás menší nebo větší stavební práce na svém pozemku a chcete si vše udělat svépomocí? Nebo vlastníte firmu, která se stavitelství věnuje, ale chcete si ušetřit starosti i finance. Zvažte možnost si stavební stroje vypůjčit.

Půjčovna stavebních strojů
Půjčovna stavebních strojů

Co se nejvíce půjčuje

Půjčovna stavebních strojů vám obvykle nabídne širokou škálu nejrůznější stavební techniky. Od těch menší strojů, po ty největší. Běžně se nejvíce půjčují stroje určené k bourání, vrtání, broušení a řezání. Stále více se ale půjčují i stroje určené pro zemní práce a hutnění povrchů, jako jsou vibrační pěchy nebo vibrační desky. Oproti minulým letem se také stále více půjčují stroje určené k manipulaci a přepravě materiálů.

V čem spočívají výhody půjčování strojů

Snad každý podnikatel, který využívá stavební stroje a zároveň využívá možnosti si je zapůjčit, vám potvrdí, že největší výhoda spočívá v tom, že si stroje zapůjčí za přijatelnou cenu, po uplynutí dané doby je zase vrátí a nemusí se starat o jejich uskladnění a servis včetně pravidelných technických prohlídek. Stavební stroje půjčovna dodá vždy v perfektním technickém stavu, pojištěné a s veškerým potřebným příslušenstvím. Vy pak jen stroj zase vrátíte, aniž byste se museli o cokoliv dalšího starat. Výrazně ušetříte na výdajích za revize, údržbu nebo uskladnění. Nehledě na to, že nevyužité stroje ztrácí na své hodnotě i na životnosti.

Malé i ty velké firmy

Stavební stroje se vyplatí vypůjčit i velkým firmám. U malých firem je sice daleko jasnější, že touto cestou výrazně ušetří, ale už na výhody půjčování stavební mechanizace přišly i ty větší podniky. Díky půjčovnám totiž můžete ušetřené peníze, které byste vrazili do nových vlastních strojů a jejich údržby, využít někde jinde a mnohem lépe. S půjčovnou se také velmi rychle domluvíte, a pokud vám chybí nějaké ty ruce na práci navíc, jistě i tohle oceníte.

Objevte výhody půjčovny stavebních strojů.