Stavba domu rychle a levně

26.09.2019

Mít vlastní nemovitost v podobě bytu nebo domu je snem téměř nás všech. Máte-li představu o stavbě nebo koupi domu na klíč, pomůžeme vám s její realizací. Můžeme totiž hrdě prohlásit, že naši práci ocenila již celá řada spokojených zájemců o kvalitní bydlení. Specializací naší společnosti jsou nízkoenergetické domy a domy na klíč. Pro firmu Domky CZ je stavba domu především výstavbou šťastného domova.

Levné domky
Levné domky

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při výstavbě lze využít výhody zděných staveb a dřevostaveb. Užíváno je technologie z betonových skořepinových tvárnic či z cihelného a pórobetonového zdiva. Stavba domu pak v sobě pojí pevnost a stabilitu s nízkou energetickou náročností. Chcete-li si domek postavit sami, vyberte si mezi našimi návrhy a my vám pomůžeme s odborným založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a poskytne vám také stavební dozor.

Domky na klíč - stavba

Z naší nabídky si vyberete domek podle svých požadavků a potom sledujte, jak rychle stavba probíhá. Vybudované domy na klíč předáváme po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka obsahuje celou spoustu různých typologií nízkoenergetických domků, kde si je možné vytvořit vlastní plán dipozičního řešení interiéru. Všechna přání jsou respektována.

Nízkoenergetické domky - záruka bezpečné budoucnosti

Oblíbené jsou nízkoenergetické domy hlavně pro své nízké náklady na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky poměrně krátké časové lhůtě, která je pro výstavbu nutností. Největším pozitivem ekologicky šetrných domů je jejich energetická nenáročnost, která je patrná už při prvním vyúčtování. Naše nízkoenergetické domy stavíme v mnoha variantách, které jsou v harmonii s okolím domečku.