Srovnejte si ceny plynu s ostatními dodavateli

19.11.2018

Až na polovinu klesly ceny plynu na burzách v posledních třech letech. Díky tomuto faktu ušetří jak drobní odběratelé, tak i společnosti, které navíc ušetří díky příznivému vývoji kurzu eura. Jediné co je třeba, je vybrat toho nejlepšího dodavatele plynu a pečlivě postupovat při srovnání cen plynu.

Ceny plynu
Ceny plynu

Podívejte se na ceny plynu u Enra Services

Můžete si vybrat jeden ze šesti cenových hladin, které naše společnost Enra Services nabízí. Pokud budete chtít změnit současného dodavatele, jde o běžný postup, jehož zajištění nechte na pracovníky dodavatelské společnosti ENRA. Zákaznická linka podpory je k dispozici každý den a pomůže vám při řešení různých situací.

U dodavatele Enra Services je cena zemního plynu při srovnání s konkurenčními dodavateli menší díky nízkým nákladům a cena je pro konečného spotřebitele konečná. Nezahrnuje nijaké následné poplatky ať již deaktivační, či následné neveřejné výdaje, využitím benefičního programu také můžete ještě odložit peníze.

Srovnejte si ceny plynu

Nevíte, který ze všech tarifů má být pro vás nejlepším? Prostě využijte naší kalkulačku na webu, která pomůže najít vhodný tarif pro vás. Kalkulačka se aplikuje jednoduše, znáte-li množství spotřebovaného plynu, tak hodnotu vložíte. Netušíte-li jaká je vaše spotřeba plynu, pro dostačující srovnání je potřeba uvést druh bydlení a účel používání plynu.

Kalkulačka potom sama spočítá výsledek, podle nějž bude možno vyhodnotit nevýhodnější nabídku a rozhodnout se pro ní. Zvolením vhodného tarifu po srovnání cen ročně uspoříte zajímavou sumu peněz.

Sjednaná cena vám navíc zůstane, protože vám jako odběratelům není možné provést zvýšení původní ceny. To nařizuje jak odpovídající legislativa, tak i obchodní podmínky dodavatele. Ony, stejně jako ceník, smlouva a informace spotřebiteli, najdete na webu dodavatele plynu, kde je možno se s nimi důkladně obeznámit.