Správná výbava je důležitá aneb na co si dát pozor u cyklistického oblečení

04.07.2020

Jakmile vyleze sluníčko a obzor zalije příjemné teplo, nastal čas vyrazit na kolo. Na projížďku můžete vyjet ve sportovním oblečení, to vám ale ve většině případů neposkytne takové pohodlí. Proto vám v tomto článku ukážeme produkty, které při vyjížďce určitě využijete.

Odrazky, světla i lahve - zkrátka vše na kolo

Hydratace je důležitá. První věc, na kterou byste neměli zapomínat, je tedy kvalitní láhev a její vhodné umístění. S úchytem na rám ji budete mít vždy po ruce, aniž byste museli zastavovat. Cyklista musí být i dobře vidět. S tím pomůžou odrazky a světla, která mohou ve zhoršených světelných podmínkách pro záchranu vašeho života znamenat úplně vše. Na kolo je snadno připevníte a budete mít jistotu, že vás nikdo nepřehlédne.

Kvalitní cyklo oblečení
Kvalitní cyklo oblečení

Základem je kvalitní cyklo oblečení

Dobře vypadat a skvěle se cítit. Přesně k tomuto účelu bylo vyvinuto cyklo oblečení. Jakmile ho na sebe natáhnete, budete mít absolutní volnost. Oblečení vás navíc ochrání proti drobným zraněním způsobených pádem nebo jinými vnějšími vlivy. Vyberete-li model s reflexními prvky, můžete jej využít i při jízdě v noci.

Oblečení Force - vhodné pro každého sportovce

I přes zjevné benefity byste neměli zapomínat na kvalitní chrániče a další doplňky. Oblečení Force zahrnuje sortiment v podobě ponožek, cyklistických rukavic, opasků, kšiltovek či pláštěnek. Jde o zboží, které využijete nejen během vyjížďky na kole, ale i v každodenním životě.

Jak jste v tomto článku zjistili, tak cyklistické oblečení vám poskytne mnohem větší volnost a ochranu během jízdy než klasické sportovní oblečení. V kombinaci s vhodnými doplňky a osvětlením tak budete mít při každé vyjížďce jistotu, že jste pro svoje bezpečí udělali maximum.