Spolehlivá elektrokola

20.09.2019

Hledáte-li elektrokola do města, nebo do mírně či více zvlněného terénu, neobávejte se obrátit se na obchod zaměřený na elektrokola a elektroskútry. Zanícení cyklisté, již mají rádi motorizovaný sport nebo jízdu ve městě bez zdržování v zácpách, budou zcela jistě omráčeni pestrým sortimentem, nadstandardním výkonem a nízkou cenou. Naši zkušení mechanici servisují rozmanitá elektrokola, elektroskútry i elektrotříkolky.

Elektrokolo
Elektrokolo

Pořiďte si výhodná elektrokola a bezpečné elektroskútry

Vyberete-li si naše elektrokola a elektroskútry, zarazí vás nízká cena, relativně nízká váha, modely pro ženy a muže, a zejména jejich ekologický chod. V sortimentu máme elektrokola městská, pak elektrokola trekkingová, bezpečná horská elektrokola, elektrokola skládací, či elektrokola kondiční za rozumnou cenu. Také studenti bydlící na stísněných ubytovnách a obyvatelé menších bytových jednotek budou okouzleni pozitivy skládacího elektrokola.

Kvalitní elektrokoloběžky do kopcovité krajiny i městského provozu

Cenově výhodné elektrokoloběžky kladně ohodnotí ti přerostlí kluci a dívky, již se chtějí vrátit do mladých let. Naše elektrokoloběžky mají homologaci pro užívání na českých silnicích. Samozřejmě nabízíme také terénní elektrokoloběžky opatřené odpruženou vidlicí pro všechny zájemce, kteří se těší na jízdu v terénu.

Cenově dostupné elektrotříkolky jako vozítko na nákupy pro důchodce

Prodávané elektrotříkolky jsou bezpečnější variantou elektrokola, případně elektroskútru. Nabízené elektrotříkolky mají stejně jako tříkolky pro děcka o kolečko vzadu navíc a díky své stabilitě jsou určeny především starší generaci, pro niž není při jízdě důležité chvátání, avšak i bezpečnost. I proto jsou elektrotříkolky brány jako bezpečné nákupní vozítko díky zadnímu prostoru mezi kolečky, kam si kdokoliv může pohodlně rozložit zakoupené potraviny a zboží, a to nejen senior.