Šperky z chirurgické oceli patří mezi mé favority

22.09.2022

Šperky z chirurgické oceli patří již řadu let mezi mé horké favority v oblasti šperků. Sama mám doma několik různých šperků, a to od několika párů náušnic až po náramky na nohu. Šperky totiž naprosto miluji. Každá žena by dle mého názoru měla disponovat alespoň jedním druhem šperku. Přece jen šperky k ženám patří již od nepaměti. Mezi mé nejoblíbenější šperky z chirurgické oceli patří zejména prsteny, které střídám v podstatě podle své aktuální nálady. Na druhém místě jsou náramky nad kotníky, kterých mám rovněž několik desítek. Když můj manžel kolikrát vidí, jak bohatou šperkovnici mám, s údivem pouze protočí oči a raději se nikterak nevyjadřuje. Pochopitelně ale ocenil, že jsem z klasických zlatých či stříbrných šperků "přesedlala" na šperky z chirurgické oceli, které jsou cenově dosti přívětivější.

Stříbrné šperky už kupuji pouze dceři

Stříbrné šperky pro sebe již vůbec nepořizuji. Kupuji je pouze své dceři, která je miluje. Ke chirurgické oceli se zatím nepřiklání, jelikož má pocit, že se jedná o levnou náhražku kvalitních stříbrných či zlatých šperků. Ještě štěstí, že se nezamilovala do šperků z bílého zlata. V tomto případě by se nás rodinný rozpočet asi opravdu hodně ztenčil. Věřím ovšem tomu, že dcera dospěje k závěru, že šperky z chirurgické oceli jsou kvalitní a že naprosto perfektně vypadají. Kromě jiného je řada šperků z chirurgické oceli osázena nejrůznějšími kamínky, zirkony či syntetickými perlami, která dcera naprosto zbožňuje.

Stříbrné snubní prsteny neměla na svatbě ani má maminka

Stříbrné snubní prsteny i na svojí již v pořadí třetí svatbu nevzala ani má maminka, která rovněž miluje šperky. Nejen z hlediska úspory peněz, ale také z hlediska vzhledu dala u této doufám, že již poslední svatby, přednost šperkům z chirurgické oceli, které viděla právě u mě. Prsteny jí naprosto okouzlily a je z nich více než nadšená.