Soukromá školka v Praze je přichystána na vaše děcka

09.07.2020

Malé dítě už vám krapet odrostlo a vy se už připravujete na návrat do zaměstnání, hlídání dětí zajišťuje školka v Praze. Jestliže vám běžná mateřská školka nesedí, anebo děti nepřijímají (například kvůli vašemu bydlišti, jelikož státem provozované školky upřednostňují děti z dané lokality a mají brzy plno), řešením je soukromá školka Praha.

Soukromá školka v Praze
Soukromá školka v Praze

Prověřené hlídání dětí vám garantuje privátní mateřská školka v Praze Pro Family

V České republice byly jako nespolehlivější vyhlášeny soukromé školky Praha - Pro Family, s. r. o., jež vybudovaly předškolní instituce v mnoha pražských obvodech. V březnu roku 2014 byla ve školce provedena odborná inspekce a školka obdržela nejvyšší možné hodnocení. Což se neřadí mezi jediné měřítko, co si vás získá pro to, aby se privátní školka v Praze postarala právě o vaše dítě. V šikovně rozmístěných MŠ po Praze si můžete zvolit tu, která je vašemu domovu nebo práci nejblíže.

Za co vlastně se platí v privátní mateřské škole?

Když si vyberete soukromé školky Praha, nutností bude platba školného, které činí zhruba 6100 Kč za měsíc při šesti hodinách za den. Budou se účtovat skutečné hodiny dítěte strávené ve školce, když vaše děcko skolí viróza, za tuto absentující dobu nic platit nebudete. Zmíněná cena je kompletní a zahrnuje stravování dětí i zájmové aktivity, kterých se děti mohou účastnit.

Soukromá mateřská školka v Praze zabezpečuje hlídání dětí, ale zaměřuje se i na jiné aktivity, jako jsou třeba angličtina, lekce plavání, tenisu, návštěvy divadla, keramika, eventuálně tancování. Děti ze soukromé školky Praha budou soběstačné, navíc se můžou něčemu novému přiučit.

Pro Family je jedinečná školka v Praze, jaká nemá obdoby. Atmosféra soukromé školky Praha je absolutně dostačující pro výchovu a vzdělávání všech dětí. Tato školka v Praze je zpřístupněna od 7 do 19 hod., proto i velmi vytížení rodiče vše stihnou.