Směnárna Praha 1 nabízí nejvýhodnější kurzy eura

25.04.2020

Okamžitá potřeba valut, nebo dokonce méně obvyklých měn, jako jsou polské zloté, bulharská leva, ukrajinské hřivny a další, potkala mnohé z nás. Obyvatelé hlavního města i přijíždějící turisté mohou využít výhodných služeb, které poskytuje svým klientům směnárna Praha 1. Nejvýhodnější kurzy eura v Praze, nákupy i prodeje bez poplatků, atraktivní poloha v centru Prahy i příznivá otevírací doba, to jsou devízy, jimiž disponuje směnárna AuraAktiv. Pobočky naleznete v samém srdci metropole, v ulicích Politických vězňů a v Široké. Zavírací doba je v osm večer, pobočka v Široké má dokonce otevřeno i o víkendech. Výjimkou není ani příznivá otevírací doba během vánočních a jiných státních svátků.

Směnárna Praha 1
Směnárna Praha 1

Směnárna bez poplatků 

Směnárna bez poplatků Praha vychází vstříc všem zájemcům o výměnu valut. Vyjma nejvýhodnějšího kurzu eura a dalších valut nezapomíná na klienty, kteří si chtějí směnit drobné mince. Odpadá tak otázka, co s drobnými, které nám zbyly po dovolené či služební cestě. Zájemci o směnu většího množství valut se nemusejí obávat zdlouhavého vyřizování na pobočce. Směnárna AuraAktiv je připravena obsloužit i klienty žádajícími výměnu většího množství bankovek.

Nejlepší kurz eura v Praze předkládá směnárna AuraAktiv, s. r. o.

Směnárna AuraAktiv je držitelem devizové licence pro prodej i nákup valut, včetně netradičních měn, jako jsou turecké liry nebo ruské rubly. Zájemci si mohou směnit i větší množství peněz, a to bez manipulačních poplatků. Dalším plusem směnárny je, že nabízí nejlepší kurz eura v Praze. Protože se výše kurzů může měnit i v průběhu dne, je ideální sledovat aktuální kurzovní lístek na webu směnárny, jenž je průběžně aktualizován.