Signály těla: Jak souvisí orgány s určitými nemocemi?

01.03.2023

Alternativní medicína se v poslední době dostává do povědomí stále většího počtu lidí. Není se čemu divit, protože v této oblasti začíná působit relativně velké množství odborníků zabývajících se vzájemným propojením daného orgánu a tkání, které spadají pod jeho kontrolu. S tím však souvisí i analýza konkrétních symptomů a častých potíží, s nimiž může být v některých případech velmi těžké bojovat.

Chcete rozumět signálům těla?

Signály těla jsou mnohými lidmi velmi podceňovány, což se bohužel ve většině případů podepíše na vašem fyzickém zdraví. Přitom by stačilo věnovat trochu času a úsilí sebevzdělání v oboru detoxikační medicíny. Dá se totiž s relativní jistotou říct, že se zdravotní problémy daného orgánu projeví na psychice. Bohužel tato rovnice funguje i obráceně, takže se psychické problémy často odrazí v oslabení daného orgánu. Typickým příkladem je dlouhodobé zatěžování plic, které vyústí v melancholii a smutek.

Chcete očistu organismu?

Určitým vodítkem pro správnou funkci organismu může být i lunární kalendář. Ten však není pro očistu těla jediným návodem, protože naprostým základem je změna jídelníčku. Ideálně vyřaďte všechna tučná a těžká jídla, zatímco byste se měli zaměřovat na bylinky. Ty používaly k léčitelským účelům už vaše babičky, tak proč jednoduše nenavázat na jejich tradici. Dejte si pouze pozor na užívání některých bylinek v těhotenství.

Kolik kniha stojí?

Pokud byste se o signálech a potenciálních symptomech vašeho organismu chtěli dozvědět víc informací, neváhejte si pořídit sadu elektronických knížek, v nichž najdete celou řadu velice zajímavých poznatků. Tato sada je k dispozici na specializovaném elektronickém obchodě za cenu 1 000 Kč, přičemž za tuto částku získáte 12 precizně zpracovaných knih. Každá z nich reprezentuje jeden měsíc symbolizující jeden důležitý lidský orgán. Kromě toho ji můžete doplnit o příručku Sedm barev.

Chcete-li se dozvědět víc informací o detoxikační medicíně, pak s pořízením elektronických knih neváhejte. Jejich přečtení určitě nebudete litovat, protože se vám život změní od základu.