Sháníte levný karavan?

26.12.2019

Nymburský karavany bazar DJ AUTO-CAR nabízí levné karavany pro každého zájemce. Prodávané, technicky přezkoušené, levné karavany ověřený dovozce DJ AUTO-CAR vykupuje v Belgii a Nizozemsku. Specializovaný karavany bazar nabízí levné karavany už od roku 2006, protože levné karavany se u nás čím dál lépe prodávají. Spolehlivý karavany bazar - DJ AUTO-CAR - se orientuje na prověřené, levné karavany o různých cenách, značkové, levné karavany známých značek, s výbavou pro náročné i skromné zákazníky. Kvalitní levné karavany dovezené ze zemí Evropské unie absolvovaly homologaci a náročný atest. Nynější podzimní nabídka pojímá výrazně zlevněné levné karavany po letním období.

Levný karavan
Levný karavan

Prodávané levné karavany jsou k dispozici v rozmanitých cenových kategoriích, kdy je cena závislá na stáří a typu přívěsu a následně na příslušné výbavě. Již pod 50 000 korun seženete na karavany bazar kvalitní, prověřené, levné karavany. V nabídce jsou i karavany do 100 tisíc nebo 150 tisíc korun. Sortiment dražších karavanů je určen pro náročnější klienty. Přívěsy mají navíc bojler, klimatizaci, stabilizátor, digestoř, ale i markýzu a dálkově ovládaný pojezd.

Obyčejně mají levné karavany normální vybavení, kam se běžně řadí koupelna, fungující kazetová toaleta, kuchyně s plynovým nerezovým dřezem, chladnička, vodní nádržka a stan. Podle přání se levný karavan může dovybavit například akumulátorem, dokonce i sprchou a vodním ohříváním. Nikdo se nemusí bát studeného podnebí, nabízené levné karavany mají dvojitá skla do oken.

DJ AUTO-CAR - karavany bazar - nabízí dovozové levné karavany, které jsou k vidění na webových stránkách, je i spolehlivým dovozcem přívěsů na přání. DJ AUTO-CAR - karavany bazar - poskytuje rovněž servis, jako je pojištění obytného přívěsu, dále přepis karavanu na inspektorátu dopravy, vyřízení technické kontroly, vykoupení karavanů na protiúčet, případně komisní prodej.