Sháníte firmu na revizi elektrospotřebičů?

26.06.2019

Bezpečným, spolehlivým a snadno dostupným partnerem, který ve vašem objektu, firmě, administrativní či případně výrobní budově zrealizuje revize hromosvodů a revize elektrospotřebičů, je spol. Elektro Revize Praha. Revize Elektro Praha realizuje veškeré revize elektroinstalace v Praze, ale také celé České republice za použití nejkvalitnější techniky.

Ohořelé zásuvky
Ohořelé zásuvky

Revize Elektro Praha - váš spolehlivý partner

Revize-elektro-praha.cz provádí měření všech zařízení vysokého a velmi vysokého napětí, provádí montáže a opravy na rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí i elektrorevize. Do kompetencí společnosti spadají také montáže, elektrorevize nebo opravy vypínačů AEG(ALTSOM)S1 - 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, rozvaděčů GMA - izolovaných plynem SF6 a vypínačů ALSTOMHVX 22 kV - izolovaných vákuem. Také firma nabízí plnění přístrojů plynem nebo měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem uložená povinnost provádět pravidelné revize elektrospotřebičů je nutností zejména kvůli bezpečnosti práce, ochraně i zdraví zaměstnanců. Zaměstnavatel je totiž dle zákona povinen nechat provést revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů. Firma Revize Elektro Praha se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování i přeměrení. Hodnoty jsou zapsány do revizních karet.

Před zásahem blesku vás ochrání revize hromosvodů

Blesk je nebezpečím pro zařízení, stavby, občany, inženýrské sítě a instalace, a právě z tohoto důvodu se v rámci ochrany instalují hromosvody. Právě revize hromosvodů je dalším ochranným činitelem. Při instalaci nového hromosvodu se provádějí takzvané výchozí revize. Periodické revize hromosvodů jsou prováděny každé čtyři roky a po havárii jsou nutné mimořádné revize hromosvodů.