Samolepky na hokejku: Originální způsob, jak snadno označit své sportovní vybavení

05.11.2021

Výhodou samolepek je jejich snadné použití, nalepit je totiž můžete na libovolné sportovní náčiní. Hodí se tak hlavně pro týmové sporty - díky samolepce na první pohled rozpoznáte, které vybavení je právě to vaše.

Samolepky na hokejku

Samolepky na hokejku využije každý hokejový či florbalový nadšenec, případně i profesionální týmy. Samolepky jsou vyráběny ve špičkové kvalitě, takže mají dlouhou životnost. Vybírat můžete z motivů vlajky, kterou lze doplnit textem - svým jménem. Díky tomu je tak snazší rozpoznat své vybavení v šatně. Jestliže vás zrovna neláká motiv vlajky, můžete si v jednoduchém editoru vybrat svůj vlastní motiv, třeba logo oblíbeného týmu.

Samolepky na helmu

Samolepky se samozřejmě hodí také na další vybavení. Můžete tak využít také samolepky na helmu, vybírejte z kulatých samolepek o minimálním rozměru 20x20 milimetrů, přičemž motivem se může stát třeba logo vašeho týmu. Dostupné jsou také samolepky čísel na helmu a samolepky na brusle. Díky tomu už se vám nikdy žádné vybavení neztratí, jelikož ho hravě rozpoznáte od ostatních. Jestliže tedy chcete ještě vylepšit svou hokejku, helmu či třeba lahev na pití, neváhejte s nákupem samolepky.

Samolepky na kolo

Samolepky se hodí také pro řadu dalšího sportovního náčiní. Jedním z nich, kde taková samolepka rozhodně vynikne, je právě kolo. Samolepky na kolo se hodí zejména na rám, ocení je hobby cyklisti i profesionálové. V nabídce jsou vlajky a editor pak nabízí vytvoření libovolné vlastní samolepky. Přizpůsobit si tak můžete barvu samolepky, barvu písma a font. Problémem není ani průhledné pozadí.

Samolepky patří mezi drobnosti, které udělají radost, a přitom díky nim můžete posunout pravidelné sportování na tu správnou úroveň profesionality.