Rozlučka se svobodou pro nevěstu aneb jak organizovat poslední svobodnou párty?

10.09.2021

Součástí předsvatebních příprav musí být neodmyslitelně také rozlučka se svobodou pro nevěstu. Tu v drtivé většině případů organizuje její svědkyně, popřípadě parta nejlepších kamarádek. Ať už se nakonec rozhodnete pro jakoukoliv formu zábavy, měly byste si uvědomit jedno pravidlo.

Popusťte uzdu vaší fantazii a rozhodně nešetřete. Vaše kamarádka a budoucí nevěsta má rozlučku pravděpodobně naposledy v životě, takže si ji musí patřičně užít.

Bláznivá trička a tour de bar?

Rozlučka se svobodou pro nevěstu může mít opravdu velké množství forem. Nejdůležitější ovšem je, aby se budoucí manželka bavila a zapomněla na všechny starosti, které ji v budoucnu čekají. K tomu může například postačit obyčejné tour de bar ve vtipných tričkách.

Nechte si potisknout trička motivem rozlučky se svobodou a vydejte se prozkoumávat bary v nejbližším městě. Při této akci si užijete obrovské množství zábavy, upustíte páru a určitě ochutnáte i velké množství prvotřídního alkoholu.

Diskotéka nikdy nezklame

Osvědčenou klasikou je ovšem diskotéka. V současné době máte vlastně 2 možnosti. Buď vyrazíte do města do oblíbeného klubu, nebo si uspořádáte soukromou taneční zábavu u vás na zahradě. Není na tom vůbec nic těžkého, protože si vystačíte s kvalitním vínem, notebookem a reproduktory. Nesmíte ovšem zapomenout na zpestření večera, kterým nebude nikdo jiný než svalnatý striptér. Pohled na mladé mužské tělo určitě nenechá nevěstu chladnou a buďte si jistí, že se zaručeně odváže.

Jízda Prahou v luxusní limuzíně

Pokud byste ovšem chtěly zažít něco neobvyklého, nabízí se jako ideální řešení jízda noční Prahou v luxusní limuzíně. Ta vás vyzvedne prakticky kdekoliv a na její palubě vás čeká velkolepá párty plná alkoholu, perfektní zábavy a sexy striptérů, kteří se vám budou celou cestu věnovat.

Do limuzíny se vejde až 16 osob, takže na dámskou jízdu můžete pozvat i další kamarádky. Limuzína vás navíc vysadí před oblíbeným barem v Praze, kde bude párty pokračovat do ranních hodin.

Při organizaci rozlučky se svobodou se nedržte při zdi. Ať už se rozhodnete pro jízdu limuzínou nebo domácí diskotéku, rozhodně nezapomeňte na objednání sexy striptéra.