Rodinný hotel, který osloví malé i velké návštěvníky

15.10.2020

Rodinný hotel na Benecku jsem velmi dobře znala ještě ze svých dětských let. Nyní ovšem prošel významnou rekonstrukcí a změnil se doslova k nepoznání. Velmi komfortní nově zrekonstruované pokoje, které nabízí dvoulůžkové, tří a také čtyřlůžkové pokoje, si v tomto hotelu jednoduše zamilujete. Všechny rodinné pokoje se navíc skládají také ze dvou zcela samostatných pokojů, což oceníte v momentě, kdy máte například větší děti či tehdy, kdy se v hotelu ubytujete se svými přáteli. Já jsem se na výlet vydala se svými nejlepšími kamarádkami, se kterými jsem si společnou dámskou jízdu, rozhodně užila.

Hotel pro rodiny s dětmi
Hotel pro rodiny s dětmi

Hotel pro rodiny s dětmi, který vás nadchne

Krásný a komfortní hotel pro rodiny s dětmi na Benecku, vás musí nadchnout. Já sama jsem v hotelu narazila na velkou skupinu rodin s dětmi, a to všech věkových kategorií. Není se čemu divit, když do hotelu můžete klidně dorazit i s naprosto malým kojencem, pro kterého na pokoji můžete mít nejen postýlku, nýbrž také přebalovací pult, vaničku a další vybavení nezbytné pro malá miminka. Já sama mám doma tříletou dceru, se kterou toto místo rozhodně musíme navštívit. Aktivity, které jsou zde možné podnikat s dětmi, jsou totiž velmi atraktivní.

Ubytování pro školy v přírodě

Toto místo je mimo jiné skvělé i pro ubytování pro školy v přírodě. Dokonce se zde může nechat ubytovat nejen škola, nýbrž také školka. Já osobně jsem se informovala o možnostech ubytování pro děti z toho důvodu, jelikož pracuji v mateřské školce v Praze a rádi bychom s dětmi na podobný výlet také vyrazili. Od místního personálu jsem tak zjistila, že pokud přijede škola či školka, je pro děti připraven speciální program. Děti mají dokonce k dispozici tyče na tolik oblíbený slalom. Mimo jiné je jim zcela přizpůsobena také strava v kuchyni, a to po celou délku pobytu. Myslím si, že je to ideální místo pro odpočinek nejen pro děti, nýbrž také pro pedagogický sbor.