Restaurace v Jilemnici: Objevte skvělou kuchyni a krásné prostředí

18.01.2023

Jilemnicko je krásnou lokalitou, které láká na výlet. Aby vám nevyhládlo, zastavte se v restauraci TOP Benecko. Získáte tak skvělý zážitek, potěšíte své chuťové buňky a můžete si užít chvilku odpočinku v krásném prostředí.

Restaurace v Jilemnici

Restaurace TOP Benecko se nachází mezi Vrchlabím a Jilemnicí. Krkonošská obec Benecko nabízí krásné prostředí a spoustu možností vyžití. Můžete tak vyrazit na výlet do přírody, za kulturou, či na aktivní dovolenou. Restaurace v Jilemnici vám pak nabídne skvělé jídlo, nejen na zahnání hladu, ale i pro skvělý zážitek. Nachází se zde totiž otevřená kuchyně, můžete tak pozorovat, jak váš pokrm vzniká. Celkově je kuchyně moderně vybavena, připraveni jsou zkušení kuchaři, kteří pro vás připraví českou klasiku či mezinárodní kuchyni.

Jilemnice restaurace

Ať už hledáte místo pro rodinný oběd, schůzku s obchodním partnerem, či velkou oslavu, ideální prostory má pro vás Jilemnice. Restaurace má totiž kapacitu 120 osob. Uvnitř lze připravit tabuli pro 4 až 80 osob, díky venkovní terase lze kapacitu ještě navýšit. Kromě toho je k dispozici uzavřený salonek pro 40 osob. Díky tomu jde o skvělé místo pro různé příležitosti, včetně oslav, svateb a firemních akcí.

Restaurace Jilemnice

Restaurace Jilemnice si vás získá lahodným jídlem a příjemnou atmosférou. Nenajdete zde stálý jídelníček - nabídka je přizpůsobena sezónním surovinám. Pro přípravu jídla jsou využívány kvalitní a denně čerstvé suroviny, které navíc mnohdy mají lokální původ. Zkušení kuchaři oživují zapomenuté české speciality, ale mohou pro vás připravit i mezinárodní pokrmy. Nechybí ani možnost rautu - v tradiční či neformální podobě.

Restaurace na Benecku si vás získá lahodným jídlem a perfektním servisem. Ať už se rozhodnete vyrazit na oběd s přáteli, rodinou, či rovnou uspořádat velkou oslavu.