Restaurace TOP Benecko je naší srdcovou záležitostí

05.10.2020

S manželem milujeme cestování a také dobré jídlo. Občas je bohužel velmi těžké obě tyto věci skloubit dohromady, což ovšem není případ restaurace Benecko, která se po pár letech stala doslova a do písmene, naší srdcovou záležitostí. Dokonalé jídlo, o které se starají kuchaři přímo v otevřené kuchyni, kde se vaří pouze z kvalitních lokálních surovin, dokonalá obsluha, která vám zpříjemní váš pobyt v restauraci a v neposlední řadě také dokonalá atmosféra, která ve vás evokuje naprosto příjemné pocity štěstí, to všechno je TOP restaurace Benecko.

Restaurace TOP Benecko
Restaurace TOP Benecko

Restaurace TOP Benecko vás mile překvapí

Co byste řekli na domácí zmrzlinu přímo v restauraci? Dobrý nápad, že? Přesně takto jsem reagovala na slova obsluhy o jejich domácí zmrzlině, která chutná naprosto všem věkovým kategoriím. Restaurace Benecko tak doslova myslí na vše a nic nenechává náhodě. Jejich zmrzlina byla totiž naprosto výtečná. Nyní již tedy nemusíte přemýšlet nad tím, kam do restaurace na Benecku, myslím si totiž, že již máte svého vítěze stejně tak, jako já a můj muž. Tato moderní horská restaurace ve vás totiž zanechá tolik zážitků najednou, že si ze své návštěvy odnesete mnohem více než je plný žaludek.

Těšíme se na každou další návštěvu

Jelikož se restaurace Benecko nachází mezi Jilemnicí a Vrchlabím, nemáme to z našeho rodného Vrchlabí do této restaurace příliš daleko. I přesto si ovšem vždy vyřídíme rezervace restaurace. Benecko je totiž skutečně velmi oblíbenou dovolenkovou destinací, tudíž je zde velmi často, a to především v sezóně, skutečně plno a restaurace má na pilno.

Místo jako stvořené pro svatební hostinu

Kromě toho, že se zde podává opravdu skvělé jídlo, má toto místo také svou nepopsatelnou atmosféru. A nejen díky tomu se naše dcera rozhodla, že zde uspořádá svou svatební hostinu. Když totiž nevěděla, do jaké restaurace na svatební hostinu, Benecko jsem jí vnukla do hlavy tak rychle, že jí nezbývalo nic jiného než souhlasit. Kapacita restaurace je až 80 osob. My ovšem budete své hosty usazovat také na venkovní terase, tudíž se jich na hostinu dostane ještě o 40 více a do této kapacity se rozhodně bez větších problémů vejdeme.