Rekonstrukce bytu na klíč zvýší hodnotu bytu a ušetří peníze

22.04.2020

Máte v plánu renovaci? Proč se vyplatí rekonstrukce bytu na klíč a jaké jsou její fáze? Podívejte se na vše, co potřebujete znát, aby vámi vlastněný byt nabyl na hodnotě, a abyste za jeho přestavbu výrazně ušetřili.

Rekonstrukce bytu na klíč
Rekonstrukce bytu na klíč

Přestavbu sami sice zvládnete, má to ale řadu nevýhod

V momentě, kdy přemýšlíte o možnostech, jak přestavět byt, hrají podstatnou roli zejména tyto tři faktory: čas, peníze a kvalita provedení. Rekonstrukce bytu na klíč nabízí komplexní řešení těchto tří důležitých pojmů. Kvalitně odvedenou prací se zárukou se hodnota vámi vlastněného bytu zvětší. A v případě, že se jedná o vaše budoucí hnízdo, oceníte zejména časový faktor - práce na klíč jsou nejrychlejší možnou metodou, jak za krátký čas dostat skvělý výsledek.

Ušetříte peníze, získáte kvalitu

Samozřejmě při volbě rekonstrukce bytu na klíč počítáme s cenou za všechny řemeslníky. Jedná se ale o tým profesionálů, a na materiály, spotřebiče i řemeslnou práci dostáváte záruku. V konečném důsledku tak výrazně ušetříte. Kvalitně odvedenou práci není třeba nijak opravovat. A v případě, že se vyskytne problém, jste kryti zárukou. Vždy tak ušetříte.

Časová úspora

Faktor času bývá, zejména v případě, že se chcete do bytu sami co nejdříve nastěhovat, klíčový. Když si zvolíte přestavbu na klíč, máte jistotu, že na sebe řemeslné práce navazují v rychlém sledu, a že bude váš projekt brzy dokončen. Vše si domluvíte v kanceláři, kde si naplánujete rozmístění koupelny, kuchyňské linky a pokojů. Určíte si pozici nábytku, dveří a zárubní. A výsledný návrh si prohlédnete v 3D vizualizaci. Byt je tak zcela navrhnut podle vašich představ.

Renovace bytu na klíč je jedinečným způsobem, jak rychle zvládnout všechny úkony - od 3D návrhu, přes realizaci řemeslných prací, po umístění spotřebičů a předání. Získáváte kvalitu a šetříte čas.