Profesionální svatební fotograf Pavel Zahálka

28.11.2018

Svatební den bývá pro všechny zúčastněné nezapomenutelným životním zážitkem. A tak je podstatné svatební foto, jež pokaždé opráší vzpomínky na takový významný den. Protože je svatební foto důležitou připomínkou významného mezníku v životě, jeho kvalita by měla korespondovat s estetikou. Profesionální svatební fotograf Pavel Zahálka odborníkem na slovo vzatým, jelikož se fotografování věnuje již dlouhý čas, má mnoho zkušeností a důvěryhodné přístroje.

Svatební den
Svatební den

Všechny snímky fotograf pořizuje aparátem Nikon D750 a s vysokým rozlišením, a to umožňuje svatební foto zvětšit například na velikost plakátu. Po fotografování snímky v digitální podobě putují do studia, kde se dokončuje fotografování díky programu Adobe Photoshop CC. Je také důležité, že svatební fotograf Zahálka fotí citlivě, avšak fotografie dodává ve zrychlené lhůtě. Účastníci obřadu dostanou svatební foto již brzy po skončení akce.

Svatební fotograf 

Svatební fotograf se soustředí na zaznamenávání důležitých momentů svatebních obřadů a spolupracuje se svatebními agenturami a profesionály ve svém oboru, které na svatbě potkává. Fotografické práce Pavla Zahálky mají nekonečnou šíři působnosti. A proto fotograf dokumentuje svatby v celé ČR, do zapadlých krajin tuzemska vyráží rád. A proto si svatební fotograf oblíbil místa jako Praha, stejně jako Zlín, Brno, Olomouc, Opava, Ostrava, Jihlava, Vyškov, Třebíč, Znojmo, Hradec Králové, Pardubice, v oblibě má zároveň Plzeň, České Budějovice stejně jako Svitavy.

Na Zahalkafoto.cz fotograf umístil ukázky svých dokončených prací, svatební foto vytvořené i na zámku, neobvyklé svatební foto vytvořené na svatbě v lese, svatební foto ze zámecké zahrady, svatební foto z hradu, ale i typické romantické svatební foto. Kvalita snímků se pozná díky záznamům jak z exteriérů, tak interiérů. Jednotlivá objednávka fotografování akce počítá i s konečnou cenou, která koresponduje s přáním zadavatele.