Porovnání cen plynu s ostatními dodavateli

08.08.2020

V posledních třech letech klesala cena plynu až na současnou půlku ceny. Díky tomu ušetří jak domácí spotřebitelé, tak i velcí odběratelé, kteří k tomu ještě ušetří díky zlepšujícímu se kurzu koruny vůči euru. Jediné co je třeba, je vybrat si vhodného dodavatele a dobře si počínat při srovnání cen plynu.

Porovnání cen plynu
Porovnání cen plynu

Porovnání ceny plynu u Enra Services

Porovnejete si šest tarifů, které dodavatel společnost Enra nabízí. Pokud budete chtít změnit současného dodavatele, jde o běžný postup, jehož vyřízení můžete klidně svěřit přímo firmě ENRA. Linka podpory je k dispozici 7 dní v týdnu a s její pomocí můžete vždy počítat.

Vzhledem ke skutečnosti, že dodavatel Enra Services má výrazně nižší náklady než konkurenční společnosti, může nabízet cenu zemního plynu nižší a navíc zůstává pro odběratele cena konečná. Nemá nijaké následné deaktivační poplatky, či další neveřejné výdaje, využitím nabízeného provizního programu můžete opět výrazně uškudlit.

Ceny za plyn a jak je porovnat

Nemáte představu o tom, který ze všech tarifů má být pro vás nejlepším? Prostě využijte naší kalkulačku na webu, která najde ten nejvýhodnější tarif za plyn. Aplikace kalkulačky je jednoduchá, znáte-li množství použitého plynu, tak tento údaj vyplníte. Netušíte-li jaká je vaše spotřeba plynu, pro dostačující srovnání je potřeba uvést druh bydlení a účel používání plynu.

Kalkulátor vám nakonec ukáže údaj, podle něhož se dá vybrat nevýhodnější nabídka a řídit se jí. Zvolením nejvhodnějšího tarifu pro Vás se dá ušetřit významná suma.

Dohodnutý tarif vám zůstane, protože odběratelům nehrozí žádné výrazné zdražení prvně domluvené ceny. To nařizuje jak právní zajištění, tak i obchodní podmínky dodavatele. Rovněž ty, stejně tak ceník se všemi tarify, smlouvu a potřebné info pro spotřebitele, jsou zveřejněny na webu dodavatele plynu, takže se s nimi můžete předem seznámit.