Pořízení sauny pomůže lépe čelit nemocem

03.01.2019

Málo ovoce a zeleniny, málo sluníčka a vitaminu D, málo pohybu na čerstvém povětří způsobují oslabení organismu a náchylnost k virovým onemocněním. Pro preventivní předcházení obtížím i doléčovací rekonvalescenci jsou doporučovány sauny, oblibu si získávají vířivé vany, mobilní vířivky a infrasauny. Pořízení sauny či vířivé vany v současnosti neznamená velký průvan v peněžence. Výhodné investování do osobního relaxačního minicentra, vložený vklad do pevného zdraví, pohodlí a relaxace je investicí do budoucna. Zdraví si za nic nekoupíte.

Finská sauna
Finská sauna

Finské sauny

Nabízené sauny se hodí skoro pro všechny. Blahodárné infračervené paprsky se při saunování v infrasauně dostávají hluboko do kůže, zahřívá se pokožka, zahřívá se krevního řečiště, svaloviny až po vnitřní orgány, to vše bez oslabení srdce. Můžeme říci, že pobyt v infrasauně využívají lidi, pro něž jsou obyčejné sauny utrpením.

Moderní vířivé vany patří k oblíbeným relaxačním procedurám. Odpočinkové vířivé vany využívají osoby, které postihují svalové křeče, bolí je zádové svalstvo, anebo mají časté křeče v nohou a rukou. Moderní vířivé vany působí blahodárně na oběhový systém, vodní sloupce hladí svalstvo a nervová zakončení, celý organismus se po několika málo minutách uvolňuje. Patnáct minut ve vířivce stačí pro blahodárné působení.

Odpočinkové vířivé vany jsou dodávány v rozdílných typech pro různé množství lidí. Pro zájemce nabídka zahrnuje rovněž mobilní vířivé vany. Umístit mobilní vířivky můžete skoro kamkoliv. Jak už název napovídá, že se vířivé vany dají postavit na vhodné místo, kde byste si přáli strávit společné chvíle s rodinnými příslušníky při relaxační masáži. Zřejmě nic nevyváží komunitně prožitou vodní masáž, masáž, jež je prošpikovaná šampaňským pro oslavence či laskominami pro rozdováděná děcka.