Pletací příze, jehlice a dobrá nálada – jak rozjet nový koníček

13.04.2020

I během nelehké doby se dá využít volný čas aktivně - namísto oddanému sledování televize a čtení nepříznivých zpráv se dá čas navíc zúročit zcela jiným způsobem. A nepotřebujete toho mnoho - bohatě postačí pletací příze, jehlice a trocha trpělivosti.

Pletací příze
Pletací příze

Jdeme na to!

Dámy a pánové, představujeme vám dlouholetý koníček, který bohužel vymizel z našich domácností. Jedná se o originální výrobu, která udělá radost nejen vám, ale i celé vaší rodině. Díky tomuto koníčku dokážete pomáhat i těm nejzranitelnějším z nás, a to za zkoušku rozhodně stojí! Takže pletací příze, jehlice a pohodlné křeslo - a jdeme na to! Ke zvládnutí základů pletení vám postačí jednoduché návody, například na YouTube, kde se můžete přímo dívat na pohyby rukou. A co za to?

Odměna bude sladká

Také už máte doslova po krk předražených čepic, které se na vás valí s každým příchodem podzimu? A iritují vás barvy, které vám nejdou k pleti? Gratulujeme, právě jste vyzráli na nadnárodní oděvní řetězce. Pletené kusy oděvu, které si vyrobíte sami, vám dokonale doladí vaše oblečení, a ještě k tomu si můžete být jisti, že jste se naučili něco nového a užitečného. Možná vás při větším úspěchu napadne, co dál by se dalo s tímto umem dokázat. Mnohé!

Radost z tvoření

Až ošatíte celou rodinu do krásných svetrů, šál a čepic, můžete se směle poohlédnout po okolí - co prodáte na internetu, to zahřeje vaši kapsu. A čím dále si udělat radost? Pojďte vytvořit něco užitečného! Zaneste své produkty do domova důchodců a udělejte radost babičkám a dědečkům. Radost se skrývá všude kolem vás.

Gratulujeme vám, právě jste našli nový koníček, který změní váš život. Pletení je něco, co se dříve předávalo z generace na generaci. My dnes opět obnovujeme tradici, bylo na čase.