PDR software: Jaké jsou jeho hlavní funkce?

24.03.2023

Ač se to na první pohled může zdát zvláštní, specializované programy a moderní internetové technologie čím dál víc pronikají i do oblasti automobilového průmyslu, a na něj navázaných služeb. Relativně běžně jsou používány systémy na správu objednávek nebo shánění potřebných dílů, nicméně na trhu dosud nebylo příliš komplexních řešení. Tím je však PDR software od zkušených vývojářů, kteří program opatřili celou řadou velmi užitečných funkcí.

Kalkulátor krupobití

PDR software si rychle oblíbíte, protože vám ušetří obrovské množství starostí a rutinních činností. Jednou z užitečných funkcí je kalkulátor krupobití, jež budete pravděpodobně využívat relativně často. Obrovskou výhodou jsou integrované ceníky akceptovatelné všemi pojišťovnami, takže se během vyplňování příslušných dokumentů nebudete vůbec zdržovat. Samozřejmostí je pak automatické hlídání cenových limitů a aktualizace cen.

Fakturace

Žádný řemeslník se už v současné době neobejde bez specializovaného systému, který bude hlídat a evidovat faktury přijaté i vydané. Na tuto činnost ovšem nemusíte shánět specializovaný program, protože PDR software si s touto problematikou dokáže poradit. Vystavování faktur se všemi potřebnými náležitostmi nebylo nikdy tak jednoduché. Už se tak nemusíte obtěžovat s opravováním vydané faktury, v níž byla například nesprávně uvedena částka nebo datum zdanitelného plnění.

Správa zákazníků

Nedílnou součástí specializovaného softwaru musí být i komplexní evidence všech zakázek a klientů. Díky tomuto modulu máte okamžitý přehled o obsloužených zákaznících a uzavřených zakázkách, což značně zjednodušuje například tvorbu reportů. Kromě toho je tuto část možné využít pro přímou fakturaci, protože jednotlivé moduly softwaru jsou vzájemně propojené. U jednotlivých klientů si pak můžete nastavit veškeré potřebné údaje.

Hlavní funkce PDR softwaru při své činnosti určitě oceníte. Fakturace nebo správa zakázek je díky programu přehledná a velmi efektivní.