Paintless Dent Repair: Poznejte šetrnou a efektivní metodu opravy karoserie

09.02.2023

Paintless Dent Repair umožňuje opravu různých promáčklin a důlků v karoserii, a to bez použití laku. Využívány jsou speciální nástroje a technika, které zaručují špičkové výsledky. Tuto metodu se přitom můžete naučit i vy.

Paintless Dent Repair

Tento způsob opravy si poradí s menším i větším poškozením. Technologie PDR je efektivní, umožňuje zachovat původní lak na karoserii, díky čemuž neklesá hodnota vozidla. Je však třeba mít značné zkušenosti a být precizní, abyste mohli dosáhnout špičkových výsledku. Proto se nabízí školení PDR, kde se naučíte vše o Paintless Dent Repair, abyste se i vy mohli stát profesionálem v tomto oboru.

Kurz PDR

Zkušení profesionálové se rozhodli předat své cenné znalosti a zkušenosti dál - kurz PDR nabízí perfektní příležitost, jak můžete načerpat know-how a naučit se něco nového. V kurzu se vám budou věnovat ti nejlepší mistři v oboru. Prvním krokem je vstupní test, dle kterého poznáte, zda je pro vás PDR školení to pravé. Pokud se rozhodnete pokračovat, čekají vás základy teorie a praxe a následuje podrobné školení. Po úspěšném zakončení kurzu na vás čeká certifikát.

PDR

Společnost Renove Cars nabízí řadu benefitů. Kromě kvalitní průpravy získáte také přístup k online informačnímu systému PDR PAD, který obslouží administrativu spojenou s opravami, a to včetně fakturací a kalkulací, které jsou akceptovány pojišťovnami. Navíc se vám otevře možnost stát se partnerem firmy, či v ní rovnou pracovat. Můžete se tak stát součástí týmu profesionálů a věnovat se tomuto jedinečnému způsobu oprav karoserie.

Na kurzu můžete získat mnoho zkušeností, výuka probíhá v moderně vybavených učebnách a jsou připraven speciální výukové pomůcky. Během pár týdnů se z vás může stát profesionál oprav technologií PDR.