Paintless Dent Repair: kurz efektivní metody pro šetrné opravy karoserií vozidel

14.12.2022

Paintless Dent Repair je moderní metoda, která umožňuje opravit menší poškození karoserie bez poškození laku. Využívány jsou speciální nástroje a postupy, díky kterým nedochází k narušení původního laku. Vozidlo si tak zachová perfektní vzhled.

Paintless Dent Repair

Pro opravu drobného poškození karoserie, zejména důlku a promáčklin, je využívána metoda Paintless Dent Repair (PDR). Jde o velmi účinnou techniku, která však vyžaduje značné zkušenosti a zručnost. Šetrný způsob opravy umožňuje navrátit poškozené místo do původního stavu, a to bez poškození laku a okolí. Díky tomu odpadají další starosti a nutnost investice do nového laku. U nás se na tuto metodu zaměřuje několik profesionálů, od kterých se můžete učit i vy.

PDR academy

Pokud vás zajímá technologie PDR, neměli byste si nechat ujít PDR academy. V té se můžete učit od průkopníků metody PDR, kteří patří mezi světovou špičku v opravách touto metodou. Školení PDR je založeno na mnohaletých zkušenost školitelů a vlastním know-how. Profesionálové vám předají potřebné znalosti a zkušenosti. Kurzy jsou přitom individuální, vždy je tak každému věnována dostatečná pozornost.

Kurz PDR

Kurz PDR nabízí řadu výhod. Jednou z nich je přístup k informačnímu systému PDR PAD - ten se postará o administrativu, a to včetně kalkulací pro pojišťovny. Navíc se můžete po absolvování kurzu stát partnerem firmy Renove Cars, či v ní rovnou pracovat. Jde o skvělý způsob, jak se můžete zdokonalit. Získané zkušenosti jsou potvrzeny certifikátem. Ten vám může pomoci při hledání práce v oboru či při uzavírání smluv s pojišťovnami.

Metoda PDR je moderní a umožňuje efektivní opravy karoserií. Díky nabídce profesionálů i vy můžete získat potřebné zkušenosti pro uplatnění této metody ve své praxi.