Originální český designový nábytek

22.11.2019

Také vás omrzely zastaralé sektorové soupravy, nebo prostě nechcete pořozovat nábytek v Ikee? Máme pro vás velmi snadné řešení, které představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Ta nabízí moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, lakovaný a masivní nábytek, bytové doplňky a nábytek do dětských pokojů. Pravidelné akční slevy pak rozhodně potěší každého zákazníka.

Ložnicový nábytek
Ložnicový nábytek

Česká výroba je zárukou kvality

Všechno zboží pochází od českých výrobců, kteří v úzké spolupráci s designéry navrhují originální nábytek. Pro nově zařizovaný interiér se specifickými parametry si můžete objednat nábytek na míru. Židle a stoly jsou vyvedeny v masicu, ovšem i z materiálů, jako je lamino a dýha. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Kombinovatelný sedací nábytek od firmy Polstrin Design

Neobvyklé i střizlivější typologie, celá řada barevných provedení, variabilita a kombinace, to vše představuje sedací nábytek od Postrin Design. Budete-li rozlišovat jednotlivé díly souprav, přijdete na to, že je můžete zajímavě propojovat a kombinovat. Nevejde-li se vám vaše konkrétní sedací souprava do místnosti, navrhneme vám nábytek na míru. Stačí si jen vybrat textilii nebo kůži, a konkrétní kousek nábytku bude potažen podle vašeho přání.

Ložnicový nábytek dle vašich požadavků

Ložnicový nábytek jako postele, noční stolky, komody, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, lamina i masivu. Postele jsou pak potaženy látkou, koženkou, nebo například kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je elegantní, a rozhodně není kýčovitý.