Ohýbání trubek za studena: Profesionální služby vysoké kvality

11.08.2022

Ohýbání trubek je významné pro různé projekty. Ohýbané tyče najdou využití v rozmanitých oblastech. Díky moderní technologii ohýbání dosahuje vysoké kvality a uspokojí tak i náročné projekty.

Ohýbání nerezových trubek

Ohýbání nerezových trubek probíhá na CNC ohýbacím stroji s digitálním měřením. Umožňuje ohýbání jeklů a profilů. Dílna Amilu nabízí špičkové služby. Pro nejvyšší kvalitu je ohýbačka trubek vybavena hydraulickým vyhlazovačem a boosterem pro vnější vyhlazení ohýbané trubky a kuličkovým trnem s automatickým přimazáváním proti bortění trubky v ohybu. Můžete se tak spolehnout na výborný výsledek, ať už jde o ohýbání trubek z běžné oceli, hliníku či nerezu.

Ohýbání trubek

Firma nabízí nejen ohýbání trubek, ale také konečné zpracování ohýbaných trubek. Zajistí řezání, odhrocení, signování konců ohýbaných trubek či zužování a roztahování konců trubek. Dále pak i vrtání otvorů, svařování a povrchové úpravy. Díky specializaci na různé materiály není problémem ohýbání hliníkových profilů ani ohýbání ocelových profilů. Získáte tak potřebné tyče pro různé projekty. Ať už jde o automotive, nemocniční vybavení, dětská hřiště, či třeba ohrady a krmelce pro zvířata.

Ohýbání trubek za studena

Díky tomu, že probíhá ohýbání trubek za studena, celý proces je vysoce kvalitní. Minimální rádius ohybu je 1,5 D. Profesionálové pracují se slabostěnnými i silnostěnnými trubkami o průměru do 80 mm. Větší průměry jsou zajišťovány následně v kooperaci. Specifikaci průměru ohýbacích nástrojů a možnosti rádiů ohybu získáte na základě vašeho požadavku průměru ohýbané trubky. Společnost vyhoví i náročnějším požadavkům. Stačí jen zaslat poptávku a získáte návrh optimálního řešení.

Zakázkové ohýbání trubek najde využití v mnoha oblastech. Neváhejte se obrátit na profesionály, pokud sháníte kvalitní trubky pro svůj projekt.