Mýdlové květy jsou originálním dárkem k výročí. Proč jsou tak jedinečný?

07.04.2021

Všichni asi tušíte, že si ženy potrpí na romantických oslavách významných výročí. Jenomže fantazie partnerů a manželů je v tomto ohledu velmi omezená. Jen velmi málo z nich dokáže svou drahou polovičku překvapit originálním dárkem, jímž se může pochlubit svým kamarádkám. Kinem a romantickou večeří samozřejmě nejde nic pokazit, ale proč nevsadit všechno na ručně dělané mýdlové květy?

Ruční práce zaručí skvělou kvalitu

Mýdlové květy i přes svou jedinečnost a nádherný vzhled nezná příliš mnoho lidí, což je obrovská škoda. Už na první pohled jde poznat, že se jedná o jedinečnou řemeslnou práci, která nemá obdoby. Ručně dělané mýdlové květiny jsou 100% hand made a na jejich výrobu je použita nejkvalitnější dostupná SLS free hmota. Ta je vyráběna firmou Forbury, která patří k naprosté špičce ve svém oboru. Mýdlová kytice je navíc ovoněna antialergickým aroma.

Mýdlové květy v kabelce

Velkolepým počinem šikovných řemeslníků je hlavně ručně dělaná mýdlová květina umístěna v modré džínové kabelce. Ta je plná detailně vytvořených polních květů, které na první pohled nerozeznáte od živé rostliny. S cenou kolem 1500 Kč je tato kytice z mýdel skvělým dárkem pro vaši drahou polovičku, jímž ji určitě potěšíte. Díky příjemné vůni dokáže okamžitě zlepšit náladu a vykouzlit úsměv na rtu a v obývacím pokoji nebo ložnici se bude vyjímat.

Kde si ji objednat?

Kvalitní mýdlový květ ovšem nepořídíte jen tak někde. Při shánění mýdlové kytice se zaměřte hlavně na prověřené elektronické obchody s širokou nabídkou a dobrými uživatelskými referencemi. Jenom tak si zajistíte prvotřídní kvalitu mýdlové kytičky, která je navíc neopakovatelným originálem. Díky ruční práci je velmi složité vytvořit 2 totožné kytice, takže své drahé polovičce vlastně dáváte dárek, co nemá žádná jiná žena na světě.

Mýdlový květ je tím nejlepším originálním dárkem, který budou vaší žene všechny kamarádky závidět. Kromě kabelky s polními květy můžete zakoupit i jarní kytici tulipánů nebo romantické modré růže.