Mobilní vířivky jsou o dost lepší než vířivky klasické

18.09.2020

Obliba klasických vířivek raketově stoupá. Zejména těžce pracující lidé si vířivou vanu oblíbili jako místo, kde se dá velmi dobře relaxovat. V poslední době se na trhu začaly objevovat i mobilní vířivky, které jsou pro lidi relativně dostupné. Pevné vířivé vany mají oproti přenosným sourozencům celou řadu nevýhod. Proč si tedy pořídit mobilní vířivku?

Mobilní vířivka
Mobilní vířivka

Vířivku můžete mít na zahradě i v garáži

Obrovskou výhodou mobilní vířivky je právě její speciální konstrukce. Ta byla speciálně vytvořena pro případ rychlého a snadné složení i rozložení. Od jara do podzimu tak můžete mít konstrukci hydromasážní vířivé vany postavenou venku na zahradě - avšak co s ní na podzim? Není nic jednoduššího než ji složit a přenést do garáže nebo do venkovní zahrady. Po opětovném složení si opět budete užívat nerušené relaxace v příjemně bublající vodě.

Jak dlouho trvá složení mobilní vířivky?

Vířivky pro plavání - swim-spa si domů pravděpodobně nepořídíte. Svou pozornost byste naopak měli zaměřit na nafukovací vířivé vany, jejichž složení trvá přibližně 10 minut. Napájecí kabel vedoucí z konstrukce stačí zastrčit do elektrické zásuvky, a pak už se nemusíte o nic starat. Po nafouknutí napusťte vodu a užívejte si příjemného odpočinku.

A co hydromasážní trysky?

Lepší vířivky v sobě obsahují i hydromasážní trysky, díky nimž je relaxace ještě o jeden stupeň příjemnější. Trysky jsou po celém obvodu konstrukce, což umožňuje zajištění například perličkové koupele. Vybírat můžete jak z kruhových, tak čtvercových variant. U mobilních vířivek je důležitým faktorem údržba, protože životnost těchto vířivých van není nijak valná. Pokud se o ni budete starat, vaši péči vám mnohonásobně oplatí.

Toužíte po krásném a příjemném odpočinku na zahradě? Po pořízení mobilní vířivky si těchto chvil užijete do sytosti.