Mobilní sauna předčila mé očekávání

15.09.2021

Mobilní sauna s naprostým přehledem předčila mé očekávání, které jsem u sauny tohoto typu měla. Čekala jsem pouze strohou saunu, která bude provizorním způsobem plnit v rámci možnosti požadavky svých klientů, avšak jsem si od ní neslibovala přílišný luxus či pohodlí. Opak byl ovšem pravdou a já byla štěstím bez sebe, jak skvělá vůbec je tato mobilní sauna. Kroměříž nám saunu dopravil až do domu a my si mohli saunování užívat po celý dlouhý týden, kdy jsme s manželem trávili svou dovolenou poprvé po sedmi letech doma. Dokonce jsem saunování tak moc propadla, že se chystám si saunu pořídit do svého domu.

Mobilní sauna rezervace během jednoho odpoledne

Mobilní sauna rezervace proběhla během jednoho jediného odpoledne. Jednoduše jsem zvedla telefon a domluvila se s personálem na jasném termínu a místu doručení, kam měla putovat ona zmíněná mobilní sauna. Pronájem mobilní sauny nebyl nikterak finančně náročný a troufám si tvrdit, že jsme s manželem za málo peněz dostali skutečně hodně muziky. Saunu lze díky nezávislosti na přístupu k elektrické energii provozovat doslova kdekoliv a topit se v ní dá jednoduše pouze dřevem. Mimo jiné má profil ze smrkového dřeva, stříšku, skleněné dveře a krásné posezení pro dva. Profesionální systém topení a komín dovádí saunu k dokonalosti.

Rezervace sauny proběhla v pořádku

Rezervace sauny proběhla v pořádku a bez větších komplikací. Musím uznat, že to byla skutečně krásná mobilní sauna. Kroměříž je navíc naším domovem, a tak nebyla doprava v rámci Hanáckých Athén, jak se Kroměříži přezdívá vůbec ničím složitým, a to jak z hlediska logistického, tak z hlediska finančního. Díky tomu, že jsem si saunu během týdne naprosto zamilovala, projekt k naší snové sauně v našem domově na sebe nenechal dlouho čekat a já se již nyní nemohu dočkat, až doma budu mít svou novou saunu, ve které si budu moci užívat pohodlí kdykoliv se mi jen zachce.