Mateřská školka Praha

06.03.2019

Každý rodič chce dopřát svému potomkovi tu nejlepší možnou péči. Dnešní doba je v tomto ale trochu složitější, neboť volná místa ve státních mateřských školách pomalu a jistě ubývají. Je absurdní, že musíte dítě do školy zapsat i několik let dopředu. Pokud totiž prošvihnete správný termín, může se vám snadno stát, že budete syna nebo dceru vozit do školky několik kilometrů.

Mateřská školka Praha
Mateřská školka Praha

Proč dát děti do soukromé mateřské školky?

Mateřská školka Praha má silnou tradici již od roku 1992. Už od svého počátku se tato instituce snaží neustále poskytovat tu nejlepší péči pro vaše ratolesti. Podklady jsou samozřejmě dány Ministerstvem školství, ovšem lektoři a učitelé se stále snaží přicházet s novými, a pokud možno atraktivnějšími způsoby výuky. S dětmi se pracuje v rámci několika tematických celků, což se odráží jak v celoročních, tak i týdenních programech.

Kolik taková péče stojí?

Možná si budete říkat, že péče v mateřské školce Praha nebude žádnou levnou záležitostí. Nejedná se však o nikterak likvidační částku. Měsíční paušál činí 3000 korun + každá hodina ve škole stojí 30 korun. Tato suma je bez veškerých vedlejších poplatků a je v ní zahrnuta i strava. Ještě před zápisem si můžete cenu orientačně zjistit, a to podle speciálního kalendáře na webových stránkách školky.

Co když bude dítě nemocné?

Všichni pracovníci ve školství určitě chápou, že jsou některé děti více nemocné. Proto se v mateřské školce Praha nevyužité školkovné vrací rodičům nebo si jej můžete nechat převést do dalšího měsíce. O žádné peníze tedy nepřijdete, což je rozhodně velmi pozitivní. Pro upřesnění ještě dodáme, že se vrací pouze hodinové sazby, ovšem měsíční paušál je nevratný.

Soukromá školka je tou nejlepší institucí, kde se vašemu potomkovi dostane té nejlepší péče.