Luxusní parfémy jsou mou chloubou

28.04.2020

Velmi ráda se líčím. Aby také ne, když se profesionálně věnuji kosmetice a líčím herce v populárním divadle. Kromě líčení ovšem velmi miluji krásné vůně. Podmanivé květinové tóny, patří mezi mé nejoblíbenější. Mám tak doma nemalou sbírku, která obsahuje velmi luxusní parfémy, na které jsem velmi pyšná. Tyto parfémy neustále obměňuji a zkouším stále nové vůně. Mou vášeň pro luxusní parfémy velmi dobře znají i mí kolegové v divadle, tudíž si od nich každý rok vysloužím nejen k Vánocům, novou vůni, kterou poté mohu v průběhu celého dalšího roku s úspěchem testovat.

Luxusní parfémy
Luxusní parfémy

Luxusní parfémy mají svá pravidla

Stejně tak, jako v líčení i oblékání, jsou nepsaná pravidla i v oblasti parfémů. Respektive v tom, jaké luxusní parfémy se, k jaké události hodí. Přijít totiž s velmi těžkým parfémem ráno do práce, asi bych si vysloužila řadu nelichotivých poznámek. Některé vůně jsou totiž velmi pronikavé a mohou být v nevhodnou dobu skutečně velmi nelichotivě vonící. Z tohoto důvodu se v oblasti parfémů řídím jistými pravidly a sice, že do práce se vydávám zásadně s lehčí vůní, která po celém dni bude stále vonět a nebude pronikavě rušit mé okolí. Když se naopak chystám do společnosti, a to například v podvečer či dokonce večer, volím spíše ostřejší vůně, které voní například po bergamotu či dokonce po tymiánu či oreganu.

Netradiční vůně ráda vyhledávám

Miluji téměř všechny niché luxusní parfémy. Nejraději se oddávám niché parfému Orion, který voní právě po tymiánu a oreganu. Ano, jedná se o neuvěřitelnou kombinaci, avšak o tak dokonalou, že mě stále nepřestává překvapovat. Tento parfém je tak netradiční, že na něm na ulici jen tak nenarazíte. Tento typ vůně navíc naprosto zbožňuje i můj muž, který si vždy všimne, když si ho na sebe aplikuji. On sám miluje ze všeho nejvíce niché parfém Miel Sauvage, který voní po jantarovém dřevě. Tyto dvě vůně se navíc dokonale doplňují a to stejně tak, jako my dva.