Loxone showroom vám ukáže, jak může vaše chytrá domácnost vypadat

06.01.2021

Inteligentní dům je čím dál tím rozšířenější jev - a není se čemu divit. Dokáže usnadnit spoustu denní práce a povinností, na které musíte myslet. V dnešní době je skvělé, když někdo myslí za vás a upozorní na případné problémy, které jednoduše vyřešíte. Pokud si nedovedete představit, jak by to u vás mohlo vypadat, navštivte Loxone showroom, kde se dozvíte o chytré domácnosti úplně vše.

Loxone showroom
Loxone showroom

Pořízení chytré domácnosti není nic těžkého

Poté, co navštívíte Loxone showroom a rozhodnete se, že byste všechny výhody chytré domácnosti chtěli využít i u sebe doma, není nic jednoduššího než se domluvit s profesionály. Ti vám pomohou zpracovat vaše myšlenky a navrhnou koncept, který společně dotáhnete k dokonalosti. Zkušení pracovníci následně veškeré technologie u vás připraví a samozřejmě nakonfigurují, abyste si výhod chytré domácnosti mohli začít užívat prakticky ihned. Také se můžete spolehnout na servis v případě potřeby.

Zabezpečení domova

Inteligentní domy Kladno nabízí mnoho skvělých, nejen bezpečnostních výhod. Nicméně zabezpečení vašeho domu je primárním důvodem, proč si chytré domy pořizuje stále více lidí. Díky inteligentnímu intercomu můžete mluvit s lidmi u vašich dveřích prostřednictvím smartphonu, takže nemusíte být fyzicky ani doma - a nikdo o tom nebude vědět. Zároveň také můžete svůj interiér kdykoli zkontrolovat na obrazovce, nicméně vaše chytrá domácnost by vám sama dala vědět, kdyby došlo k potencionálnímu nebezpečí. Můžete tak být na své dovolené naprosto v klidu.

Kontrolujte své děti, domácí mazlíčky a stárnoucí rodiče

Monitorování videa, detekce pohybu a inteligentní zámky na dveřích vám mohou pomoci udržet přehled o vašem školákovi, když je doma sám. Přes reproduktor můžete třeba i napomenout svého pejska, aby seskočil z gauče, či zkontrolovat své stárnoucí rodiče, zda je s nimi všechno v pořádku.

Chytrá domácnost má prostě spoustu možností využití.