Lodní kontejnery aneb bydlení nové generace

22.08.2020

V posledních letech obletěly svět už leckteré trendy, nad kterými zůstal lidem rozum stát. A tohle je pravděpodobně jeden z nich. Pod pojmem kontejner si totiž lidé představí více věcí, ale rozhodně ne místo svého bydliště. Tento poněkud podivný nápad se objevil před pouhými několika lety - stačilo pár nadšených jedinců a kontejnerové bydlení se stalo doslova celosvětovou senzací. Osloví i vás?

Prodej lodních kontejnerů
Prodej lodních kontejnerů

Prodej lodních kontejnerů

Prvním krokem při stavbě vašeho nového minimalistického bydlení, je vyhledat si, ať už na internetu nebo i ve svém okolí, prodej lodních kontejnerů. Důležité je ovšem zmínit, že koupě vašeho skromného kontejnerového domku může být finančně poměrně náročná, proto je dobré si své rozhodnutí pořádně promyslet. Najít lze například kousky nové, přímo z výroby, ale stejně tak i ty použité nebo jak se říká - z druhé ruky. Je pochopitelné, že nejnovější kousky budou mnohem dražší. Co se týče pak ceny samotné, ta se liší podle dané společnosti, která má za úkol tyto kontejnery zprostředkovávat.

Pronájem kontejnerů

Tou nejlepší volbou pro vás je pronájem kontejnerů. Je to jasná volba pro všechny, kteří rádi hodí nějakou tu korunu stranou. Může se totiž také stát, že po velice krátké době zjistíte, že tato forma mini bydlení asi nebude váš šálek kávy. A co byste pak dělali s obrovským kontejnerem, co stojí kdesi u řeky? U pronájmu vám stačí sbalit svých pár švestek a vrhnout se za něčím pohodlnějším.

Kontejnery na prodej aneb jejich nepopiratelné výhody

Nemusíte být nadšenec do skromných domečků, abyste si museli hledat kontejnery na prodej. Dají se totiž využít na mnohem více způsobů než jen jako vaše nová forma bydlení. Příkladem číslo jedna je bezpochyby přestavba vašeho stávajícího domu. Skvěle totiž poslouží jako sklad pro všechno potřebné nářadí od míchačky po vrtačku, a navíc se dá využít jako dočasné domov nejen pro vás, ale i pro vaše pomocníky.

A po celé přestavbě si z něj na zahradě můžete vytvořit například velice originální, soukromou pracovnu.