Live stream: Skvělý prostředek pro živé přenášení eventů

06.04.2022

V dnešní době lze spoustu věcí dělat online - stejně tak se třeba účastnit konferencí či jiných eventů. Live streaming přitom není nic složitého. Odborníci pro vás zajistí všechny technické náležitosti, aby vše mohlo proběhnout hladce.

Live stream

Live stream neboli živý přenos umožňuje sdílet konference, webináře a podobně komukoliv po celém světě. Profesionálové přitom nabízí špičkové technologie pro zajištění interaktivní online presence a zapojení vzdálených prezentujících. Možností je celá řada, záleží pouze na vás, jak si celý event přizpůsobíte. Vaši posluchači budou potřebovat jen stabilní internetové připojení. Případně lze konat hybridní eventy, kdy část sleduje online a účastníci mohou dorazit také přímo na místo konání akce.

Profesionální live streaming

Aby live streaming mohl probíhat ve vhodné kvalitě, je důležité zajistit AV a IT technickou podporu. Právě o to se mohou postarat profesionálové. Vybírat můžete z různých streamovacích platforem, přes které bude váš záznam přenášen. Je možné zajistit také chat, přímý vstup s diskuzí, připojení jazykové mutace díky simultánnímu tlumočení. Mohou se tak účastnit lidí v místě organizování akce, i online kdekoliv ze světa.

Další služby

V nabídce najdete také doplňující služby k hybridní konferenci. U všech forem hybridní konference je možné využít videoprojekci, AV záznam za pomoci kamer, ozvučení, mikrofony, audio a video režii či zařízení pro stream a další audiovizuální vybavení pro online konference. Dostupní jsou také tlumočníci a tlumočnická technika pro nejlepší překlad. Skvělé využití má také zpracování záznamu a postprodukce pro případné další využití záznamu.

Díky live streamu nemusíte složitě řešit organizaci eventu pro spoustu posluchačů. Namísto toho můžete prezentovat online.