Levné volání se službou VoIP

07.09.2018

Účelná služba pro ty zájemce, kdo nechtějí utrácet za levné volání, to je přesně VoIP - telefonování přes internet. Pojmenování Voice of Internet Protokol - VoIP - pochází z angličtiny a pojmenovává telefonování přes internet. Zájemce o tuto službu obdrží klasické telefonní číslo a může telefonovat z běžného stolního telefonu, jenž byl dříve pouhou pevnou linkou, nebo z počítače, tabletu, notebooku i chytrého telefonu.

Služba volání VoIP
Služba volání VoIP

Významným přínosem volání přes internet je skutečný úspora výdajů. Servisu VoIP můžou využívat uživatelé, kteří se nejprve zaregistrují na Sbohempevnalinko.cz a obdrží telefonní číslo. Pro všechny potenciální uživatele jsou na webových stránkých uvedeny veškeré informace o tom, za kolik se volá do všech dostupných sítí a kolik zaplatí pronajmutí telefonního čísla (od jedné koruny za měsíc). Sbohempevnalinko.cz má výhodu v tom, že uživatelé neplatí veškerý paušál, ale jen to, co opravdu protelefonují. Telefonování přes internet je, hovoříme-li o kvalitě připojení, skutečně porovnatelné s telefonní linkou. Závažné jsou kvalita a rychlost internetového připojení.

Jaký z přístrojů je pro VoIP - levné volání - ideální? Při nahrazování pevné linky se obecně doporučuje IP brána, eventuálně i IP telefon. Stolní IP telefon se pyšní praktickými funkcemi. Nabídka e-shopu Sbohempevnalinko.cz pojímá jednoduché i složité aparáty, jež mají dostatečně velký displej a zvuk v HD kvalitě. Ti zákazníci, již si vyberou přenosné IP telefony, mají rádi Gigaset se sluchátky, nabíječkou a IP jednotkou. V nabídce e-shopu jsou tedy VoIP telefony, dále také VoIP brány, bezdrátové telefonní aparáty více druhů a ostatní potřebné příslušenství. Takový VoIP telefon má mnohostranné zužitkování, souběžné telefonování přes internet je jednoduché z domova i kanceláře.