Léčivé kameny, které skutečně plní svůj účel

23.10.2019

Není tomu tak dlouhou, co jsem se ve svém vlastním bytě začala cítit dosti nepříjemně až úzkostlivě. Nemohla jsem dokonce ani večer klidně spát a neustále se mi hlavou honila myšlenka, co za mým neklidem a nepohodou, může stát. Jsem již v důchodu, a kromě umělé kyčle, mě žádné jiné zdravotní neduhy netrápí. Mám dvě krásné vnučky, které vídám téměř denně a vesměs si života užívám naplno. Zeptala jsem se tedy své kamarádky, zda jí podobné pocity také někdy nepronásledovaly a ona mi odvětila, že ano a že za těmito negacemi, mohou stát zejména elektromagnetické vlny, které ve velké míře vypuzuje televize, počítač či mikrovlnná trouba. Společně s touto informací mi také do ruky vtiskla dva léčivé kameny ze šungitu s jasným popisem toho, co s nimi mám udělat. Od té doby, mě podobně špatné pocity již neprovázejí.

Šungitová koule
Šungitová koule

Léčivé kameny, které umí zázraky

Tyto léčivé kameny nejsou žádným reklamním tahákem, jako tomu velmi často bývá. Zapomeňte v tomto případě na věštce, čarovné mandaly a podobné ezoterické pomůcky, jelikož šungitové kameny či úlomky šungitu, umí zázraky i bez podobných čarovných vlastností. Od té doby, jsou šungitové pyramidy mými věrnými společníky, cítím se uvolněněji, v noci mohu dokonce klidně spát, necítím se nekomfortně a nemám pocit, že jsem neustále ve stresu. Takový podzim života, by si přál každý.

Šungitové pyramidy jsem doporučila i mé dceři

Má dcera pracuje v Praze na velmi vysoké manažerské pozici a stres je jejím každodenním chlebem. Neumí se zastavit, je typickou workoholičkou a se svým notebookem chodí dokonce i spát. Není se čemu divit, že se začala v posledních letech takříkajíc dopovat vitaminem B, který jí dle jejích slov, alespoň částečně pomáhá večer ulehnout ke spánku. Když jsem jí pověděla o tom, že mi doma od podobných neduhů pomohly léčivé kameny, vysmála se mi. Když jsem jí je ovšem vnutila domů a ona souhlasila s tím, že je vyzkouší, po týdnu mi zavolala a řekla jen jediné a sice, "mami, díky". Co k tomu lze dodat, že?