Látkové rolety na míru se nehodí jen do hotelů. Co vše nabízejí?

02.07.2020

Byli jsme překvapeni, když jsme se nedávno rozhodli navštívit firmu vyrábějící látkové rolety na míru. Do té doby jsme si mysleli, že látkové rolety patří spíše do hotelových programů, a že jsou pro denní použití nevhodné. Byli jsme skutečně překvapeni, když jsme zjistili, jak široké mají využití!

Rolety den a noc
Rolety den a noc

Látkové rolety na míru do bytu a kanceláře?

Přiznejte se, co se vám vybaví, když se řekne roleta? Zřejmě to, co až do nedávné doby i nám: výrobek z dávné minulosti, který není příliš funkční. Pokud máte stejný pohled, vězte, že doba pokročila a moderní technologie v kombinaci s elegancí látky daly vzniknout skutečné kráse. Nejlepší je, že látkové rolety na míru se dají použít nejen do reprezentativních prostor hotelů, ale i do kancelářských a komerčních prostor, a také do bytových interiérů!

Nová technologie rolety den a noc je geniální!

Doba dovolila vzniknout jedinečnému konceptu, který jsme si velmi oblíbili. Jedná se o rolety den a noc. Pomocí těchto rolet si můžete libovolně měnit intenzitu světla, které bude proudit do místnosti. Jsou totiž vytvořeny ze dvou různých látek - průsvitné a zatemňující, které se po pruzích střídají. Tato roleta krásně doplní svým elegantním vzhledem interiér, a je vysoce praktická. Rychle si tak nastavíte míru osvětlení v celé místnosti.

Skutečným králem jsou římské rolety!

Na konec přichází ta největší pecka! Když jsme spatřili technologii a precizní provedení této rolety, zůstali jsme úžasem stát. Do té doby jsme nevěřili, že je něco tak krásného technologicky proveditelné. Až budete přemýšlet, co si dát do ložnice, rozhodně se podívejte na římské rolety! Jejich elegance vás překvapí, stejně jako nás. Tato technologie je navíc vhodnou volbou látek vhodná i do celého bytu.

A co vy? Jaký je vaše představa o roletách?