Krby Morava prodávají krbová kamna a staví krby

08.02.2019

Současnost upřednostňuje vybudování zdrojů tepla, jako jsou kupříkladu krbová kamna a krby. AMAR Krby Morava zvládne připravit nákres, dokáže vykalkulovat práci, a to zdarma, případně utvoří 3D nástin pro všechny zájemce o krby, anebo moderní krbová kamna, ale i zahradní kamna, obyčejná kachlová kamna nebo krbové vložky. Návrhy a realizace vždy respektují přání klienta, použitý materiál a dispozice prostoru. Originální krby i klasická krbová kamna se navrhují a staví na míru.

Kamna
Kamna

Výkonné systémy pro krbové vložky, propojené nádrže čerpadel či solárních systémů se budují díky znalostem firemních pracovníků ve spolupráci s odborníky ze stavebních oborů a topenáři. Vestavěné tepelné zdroje tak budou jak estetickou, tak ekologickým a ekonomickým komponentem objektu. Bohatá nabídka tepelných zdrojů obsahuje i akumulační krby.

Krbová kamna 

Krbová kamna si získávají na popularitě nejen díky své funkčnosti a vzhledu, ale i díky snadné výstavbě bez nenáročného stavebního uspořádání. Široký sortiment obsahuje funkční krbová kamna, funkční krbová kamna s puncem rustiky a oblíbená krbová kamna kachlová. Při volbě tepelného zdroje dejte na radu firemních specialistů, a proto se nebudete trápit kalkulováním tepelné ztráty domu, popřípadě se stavebním náčrtem domu nebo rozměry komínu. Firma může zabezpečit i montáž.

Krbová vložka s výměníkem se může propojit s již stávajícím topným systémem v objektu, rovněž i s vytápěním v podlaze, jednoduše integrovat s akumulační nádržkou, bojlerem nebo topením v dílčích pokojích. Pestrý sortiment pojímá více typů prosklení a rozměrů těchto tepelných zdrojů, a tak bude krbová vložka s výměníkem na teplou vodu elegantní součástí interiéru. Zákazníkovu volbu zjednoduší předem zadané technické parametry a stavební plán objektu.