Krby a krbová kamna od ProfiKrby

28.04.2019

Firma ProfiKrby je zaměřena na skvělé krby a spolehlivá krbová kamna - umělecká díla stavěná s důrazem na zákazníkovo přání, jež jsou velice variabilní s citem pro design, výkonů a použití. Taková krbová vložka Kobok umí spolehlivě zastoupit stavěná krbová kamna, její akumulační doba trvá až 10 hodin, společensky a designově se hodí do každého interiéru

Krbová kamna Thorma
Krbová kamna Thorma

Krbové vložky Kobok 

Úplný souhrn položek pojímá krbové vložky Kobok, stavební materiály na krby, potřeby pro rozvod tepla, všelijaká krbová příslušenství a různé doplňkové produkty, prověřená krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, bezpečnostní kouřovody s veškerým příslušenstvím, pohromadě s veškerými metodikami, správnými jištěními a udržováními krbů. Čištění komínů je samozřejmostí. Jednotliví zákazníci, které interesují například akumulační krby, krby s akumulační hmotou soustředěnou u krbové vložky, nebo ve spalinové trase či na plášti krbu, mohou směřovat energii z vody v akumulační nádrži. Takto zbudované krby jsou ještě výhodnější, ulehčí se peněženkám i životnímu prostředí.

Krbová kamna Thorma 

Firma se soustředí na krbová kamna, praktická krbová kamna Thorma s výměníkem, šetrná akumulační krbová kamna, designová krbová kamna se vzhledem krbu i populární sporáky na tuhé palivo. Důležitým detailem, jehož si musí vážit všichni zájemci o krbová kamna, krby, krbová kamna a sporáky na tuhá paliva, jsou nepostradatelné části jako například náhradní vyzdívka a skla do kamen.

Výkonná krbová vložka by měla být pořízena v součinnosti s těmito parametry: účinnost, průměrný výkon v hodině, rozměry sirky dveří s rámem, výška dveří, vyvedení, a ještě průměr kouřovodu. Pro všechny klienty je přichystaná krbová vložka, již máme na skladě v desítkách různých podobenstvích. Před volbou se spojte s našimi pracovníky, kteří radí zákazníkům, která krbová vložka k danému stavení sedne nejlépe.