Kovové propisky s laserovým rytím – když si klienti zaslouží luxus

12.04.2020

Přemýšlíte, jak poděkovat svým dlouholetým zákazníkům nebo jak odměnit své obchodní partnery? Kovové propisky s laserovým rytím potěší a dokážou, že si svých klientů a partnerů skutečně vážíte. Pozvedněte svou propagaci na vyšší level.

Kovová reklamní propiska
Kovová reklamní propiska

Reklamní propisky dokážou víc, než si možná myslíte

Propisky jsou jedním z nejoblíbenějších reklamních předmětů. A to nejen kvůli nízké pořizovací ceně, ale také proto, že jsou zkrátka vždy a všude potřeba. Propagační propisky upozorní na vaši firmu daleko více, než jiné - tolik neužitečné reklamní předměty. Letáčky většina lidí vyhodí, reklamu na internetu přepne a takové igelitové tašky určitě tolik nepotěší. Propisky se hodí nejen jako dobrý tah při propagaci, ale i jako dárek - třeba pro vaše obchodní partnery.

Když chcete víc

Kovové propisky s laserovým rytím mají pěkný a decentní design a také skvěle píší. Popis na ně - tedy gravírování se vytváří laserem a dochází tak k odstranění barevného povrchu, pod kterým vynikne kov. Tím se vytvoří velmi trvanlivá a designově krásná plastická kresba. Tato forma popisu je samozřejmě trvalá a vydrží po celou dobu životnosti propisky.

Na popisované propisce by nemělo chybět logo vaší firmy s dalšími důležitými informacemi o vaší firmě. To je například webová stránka firmy, emailová adresa nebo telefonický kontakt. Všechny údaje budou dobře viditelné a obchodní partneři nebo zákazníci - ať už ti stávající nebo ti budoucí vás budou moci snadno kontaktovat.

Luxusní propiska odmění luxusní klienty

Na reklamních propiskách je skvělé i to, že je pořídíte od pár korun za kus, ale pro významnější klienty si můžete nechat udělat pár kusů v luxusnějším provedení. Propisku můžete darovat každému zákazníkovi, který si u vás něco koupí a luxusnější kovovou propisku pak můžete věnovat třeba jen pár váženým zákazníkům nebo obchodním partnerům. Tak jim ukážete, že si jich skutečně považujete.

I malým gestem můžete udělat velký krok. Opravdu to funguje.